Naujausias rezultatas

2018 spalio 20 | 14:00
daugiau informacijos

FK „Panevėžys“ įteikta nugalėtojų taurė

Vakar Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios

Miesto valdžia pagerbė čempionus

Šiandien Panevėžio dailės galerijoje įvyko FK „Panevėžys“ pagerbimas. Neseniai pasibaigusiame Lietuvos Pirmos lygos čempionate reprezentacinė miesto futbolo komanda tapo čempione

PosKomandaRLLyPFAĮSTšk
1.FK PANEVĖŽYS2618447726+5158
2.DAINAVA2617635922+3757
3.BANGA2618085124+2754
4.NEVĖŽIS2616556331+3253
5.DŽIUGAS2614394934+1545
6.VILNIAUS VYTIS2613586744+2344
7.FC Pakruojis26133104444042
8.UTENIS2612594633+1341
9.STUMBRAS B26106104237+536
10.NFA2683154445-127
11.TRAKAI B2675143959-2026
12.Žalgiris-B2663172657-3121
13.FK „Kupiškis2642204691-4514
14.FK Koralas2610255111-1063
daugiau informacijos

KLUBO ATRIBUTIKA IR BILIETAI

KOMANDA