Naujausias rezultatas

2018 spalio 20 | 14:00
daugiau informacijos

Miesto valdžia pagerbė čempionus

Šiandien Panevėžio dailės galerijoje įvyko FK „Panevėžys“ pagerbimas. Neseniai pasibaigusiame Lietuvos Pirmos lygos čempionate reprezentacinė miesto futbolo komanda tapo čempione

PosKomandaRLLyPFAĮSTšk
1.FK PANEVĖŽYS2618447726+5158
2.DAINAVA2617635922+3757
3.BANGA2618085124+2754
4.NEVĖŽIS2616556331+3253
5.DŽIUGAS2614394934+1545
6.VILNIAUS VYTIS2613586744+2344
7.FC Pakruojis26133104444042
8.UTENIS2612594633+1341
9.STUMBRAS B26106104237+536
10.NFA2683154445-127
11.TRAKAI B2675143959-2026
12.Žalgiris-B2663172657-3121
13.FK „Kupiškis2642204691-4514
14.FK Koralas2610255111-1063
daugiau informacijos

KLUBO ATRIBUTIKA IR BILIETAI

KOMANDA