Naujausias rezultatas

2018 balandžio 21 | 15:14
daugiau informacijos
Klubo NAUJIENOS

Skaudžiai pralaimėta Vilniuje

Savaitgalį LFF Pirmoje lygoje buvo žaidžiami ketvirtojo turo susitikimai. FK „Panevėžys“ svečiuose susitiko su „Vilniaus Vyčiu“.  Trenerio Algimanto Liubinsko auklėtiniai

Sekmadienį – rungtynės Vilniuje

Šį savaitgalį LFF Pirmoje lygoje žaidžiami ketvirtojo turo susitikimai. FK „Panevėžys“ sekmadienį svečiuose susitiks su „Vilniaus Vyčiu“, kuris praėjusiame sezone

PosKomandaRLLyPFAĮSTšk
1.DAINAVA5410101+913
2.BANGA540194+512
3.NEVĖŽIS5311133+1010
4.UTENIS5311135+810
5.STUMBRAS B523092+79
6.FK PANEVĖŽYS5302106+49
7.NFA5302107+39
8.FC Pakruojis530286+29
9.VILNIAUS VYTIS52126607
10.DŽIUGAS520397+26
11.Žalgiris-B511347-34
12.TRAKAI B5104113-123
13.FK „Kupiškis5005421-170
14.FK Koralas5005120-190
daugiau informacijos

KLUBO ATRIBUTIKA IR BILIETAI

KOMANDA