Naujausias rezultatas

2018 rugpjūčio 19 | 17:00
Aukštaitijos stadionas
daugiau informacijos

Revanšas pavyko

  LFF Pirmos lygos 17-ojo turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose rezultatu 4:1 (1:0) įveikė Vilniaus „Vytį“. Panevėžiečiai atsirevanšavo varžovams už

Iki rungtynių liko

2018 rugpjūčio 26

Artimiausios varžybos

2018 rugpjūčio 26 | 16:00
PosKomandaRLLyPFAĮSTšk
1.BANGA1713043515+2039
2.FK PANEVĖŽYS1712234917+3238
3.NEVĖŽIS1710434722+2534
4.DŽIUGAS1711063717+2033
5.DAINAVA179533216+1632
6.FC Pakruojis1610062923+630
7.VILNIAUS VYTIS178363730+727
8.UTENIS168263019+1126
9.STUMBRAS B176472724+322
10.NFA1651102933-416
11.TRAKAI B1633102044-2412
12.Žalgiris-B1632111538-2311
13.FK „Kupiškis1730143157-269
14.FK Koralas120011265-630
daugiau informacijos

KLUBO ATRIBUTIKA IR BILIETAI

KOMANDA