Po pergalės prieš „Vytį“ panevėžiečiai pakilo į trečiąją vietą

LFF pirmosios lygos 22-ojo turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose susitiko su „Vilniaus Vyčio“ komanda. Iki šių rungtynių vilniečiai turėjo vienu tašku daugiau ir turnyro lentelėje lenkė „Panevėžio“ klubą. Vilniečių ekipoje, kurią treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės vyr. treneris A. Liubinskas. rungtyniavo visa eilė futbolininkų, netolimoje praeityje žaidę šalies A lygos čempionate.

Kaip ir tikėtasi, susitikimas vyko labai atkakliai, bet daugiau progų įvarčiams pasiekti sukūrė aikštės šeimininkai. Baigiantis pirmajam kėliniui, viena panevėžiečių atakų baigėsi gražiu įvarčiu. T. Markevičius,  gavęs tikslų perdavimą iš M. Savėno, pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten be priežiūros paliktas S. Čyžas puikiu smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką.  Ašuoniolikmetis „Panevėžio“ saugas pelnė savo trečiąjį  įvartį šiame sezone.

Po pertraukos vilniečiai bandė išlyginti rezultatą, bet panevėžiečiai gynėsi sumaniai, laikėsi žaidybinės drausmės ir patys pavojingai atakavo.  Pačioje rungtynių pabaigoje labai geros progos pelnyti įvartį neišnaudojo A. Borodinas, iš dėkingos situacijos smūgiavęs šalia vartų.

Iškovojęs pergalę prieš grėsmingą varžovą, „Panevėžys“ atsirevanšavo vilniečiams už pralaimėjimą pirmojo rato rungtynėse rezultatu 0:2, o taip pat turnyro lentelėje pakilo į trečiąją vietą.

Artimiausias LFF pirmosios lygos rungtynes panevėžiečiai žais šį šeštadienį išvykoje su vienvaldžiu lygos lyderiu – Kazlų Rūdos „Šilu“. Susitikimas prasidės 13 valandą ir bus tiesiogiai transliuojamas internetu.