Po pertraukos – išvyka į Kauną

Šį savaitgalį po mėnesio pertraukos vėl vyks Lietuvos A lygos čempionato kovos. Rytoj, šeštadienį, FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

Šiame sezone panevėžiečiams kol kas dar nepavyko įveikti kauniečių. Laikinojoje sostinėje vykusią pirmojo rato akistatą rezultatu 2:0 laimėjo „Kauno Žalgiris“, o antrajame rate Panevėžyje komandos rungtynes baigė lygiosiomis 1:1.

Šiuo metu „Kauno Žalgiris“ turi 26 taškus ir užima ketvirtąją vietą. Penktoje vietoje žengiantys panevėžiečiai turi dešimčia taškų mažiau.

Lietuvos A lygos čempionato pertraukos metu „Panevėžys“ sužaidė trejas draugiškas rungtynes. Reprezentacinė miesto komanda laimėjo abu susitikimus namuose. Panevėžiečiai 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“ ir 4:1 nugalėjo Latvijos ekipą „Albatroz“. Svečiuose panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 4:4 su Latvijos čempione FC „Riga“ komanda.

Po kontrolinių rungtynių ciklo FK „Panevėžys“ pasirašė sutartis su keturiais naujais žaidėjais. Aukštaitijos sostinės ekipą papildė vartininkas Rafaelis Broetto, Kauno „Stumbre“ šiame sezone žaidęs Andrejus Čiofu, saugas Nazaras Mocikas bei puolėjas iš Slovėnijos Patrikas Bordonas.

Antroje čempionato pusėje Aukštaitijos ekipoje neberungtyniaus su komanda atsisveikinę Edvardas Tamulevičius, Tadas Eliošius bei Titas Aukštuolis.

Sutartį su FK „Panevėžys“ turintis Ronaldas Misiūnas pirmoje čempionato pusėje buvo išnuomotas LFF I lygoje rungtyniaujančiai „Pakruojo“ ekipai. Likusią čempionato dalį R. Misiūnas tęs vieno iš Pirmos lygos lyderių Telšių „Džiugo“ klube.

„Kauno Žalgiris“ įgavo itin vertingos patirties Europos lygos varžybose, be to, pertraukos metu žalgiriečiai surengė produktyvią stovyklą Lenkijoje, kur sužaidė kontrolines rungtynes su Nikosijos „Omonia“ ekipa. Klube daug pokyčių neįvyko, tačiau du iš jų yra išties reikšmingi. Su komanda atsisveikino rezultatyviausias žaidėjas Joao Figueiredo, kuris netrukus turėtų pasirašyti sutartį su Graikijos čempionate rungtyniaujančia Herakliono OFI komanda. Vietoje brazilo į „Kauno Žalgirį“ atvyko Vilniaus „Žalgiryje“ sezoną pradėjęs Simonas Urbys. Į komandos rikiuotę grįžo Egidijus Vaitkūnas, o Tomas Mikuckis dėl traumos komandai aikštėje greičiausiai dar nepadės.

Šį šeštadienį rungtynės tarp „Kauno Žalgiriuo“ ir „Panevėžio“ komandų prasidės 15 valandą. Susitikimas vyks Kauno SM „Tauro“ stadione.