„Panevėžys B“ laimėjo Kybartuose

Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybių Pietų zonos rungtynes FK „Panevėžys B“ žaidė išvykoje su Kybartų „Sveikata“ ir iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (0:0). Nepralaimėtų susitikimų seriją panevėžiečiai pratęsė iki šešerių rungtynių.

Pirmasis kėlinys Kybartuose baigėsi be įvarčių. Po pertraukos (57-ąją mačo minutę) panevėžietis Eimantas Abramavičius išvedė savo komandą į priekį, bet po dvidešimties minučių šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti. Rungtynėms artėjant prie pabaigos (85-ąją minutę), E. Abramavičius pelnė dar vieną įvartį, o FK „Panevėžys B“ šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Panevėžys B“ Kybartuose žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas (45 min. Danas Šimkevičius), Rokas Nakrošius, Žygimantas Baguška (61 min. Darius Jurgelevičius), Tanas Petukauskas, Domantas Vaičekauskas, Evaldas Urmonas, Jonas Skinderis (70 min. Domas Račkauskas), Matas Lesnikauskas (65 min. Reinas Batutis), Arnas Končius, Gustas Žederštreimas, Eimantas Abramavičius.

Laimėjusi Kybartuose, „Panevėžio B“ komanda šių metų Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę. Savo sąskaitoje turintys 27 taškus panevėžiečiai pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys B“ žais šį trečiadienį namuose su Vilniaus „Tera“, kuri tarp 13 komandų užima vienuoliktąją vietą. Susitikimas Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 19 valandą 30 minučių.