Draugiškos rungtynės su Lenkijos klubu

Artėjančiam Lietuvos A lygos čempionatui intensyviai besiruošiantis FK „Panevėžys“ šiandien sužais antrąsias kontrolines rungtynes. Reprezentacinė miesto komanda Marijampolės „Arvi“ manieže susitiks su Suvalkų „Wigry“ ekipa.

„Panevėžio“ komandai tai bus antrosios draugiškos rungtynės. Praėjusią savaitę taip pat Marijampolėje vykusiame susitikime panevėžiečiai rezultatu 2:0 įveikė Latvijos „Valmierą“.

Suvalkų miesto komanda, rungtyniauja Lenkijos I lygos pirmenybėse, kur šiuo metu tarp 18 klubų užima 17-ąją vietą. Nors „Wigry“ užima priešpaskutinę vietą, tačiau tik vienu tašku atsilieka nuo penkiotiktoje vietoje žengiančios komandos.

Skirtingai nei Lietuvoje, Lenkijoje futbolo pirmenybės vyksta sistema ruduo – pavasaris. Per 20 sužaistų rungtynių „Wigry“ klubas iškovojo 5 pergales, patyrė 11 pralaimėjimų ir 4 kartus sužaidė lygiosiomis. Lenkijos I lygos čempionatas atsinaujins vasario 29 dieną. Po žiemos pertraukos Lenkijos čempionate „Wigry“ sužais dar 14 rungtynių.

Suvalkų miesto ekipos pagrindą sudaro Lenkijos piliečiai, nors komandoje yra ir keletas legionierių. Per žiemos pertrauką prie „Wigry“ klubo prisijungė švedas Johanas Oremo, afganistanietis Adamas Najemas, o taip pat vietiniai futbolininkai Patrikas Čulovskis, Denisas Gojko, Kasperas Velniakas, Oskaras Novakas. Komandą treniruoja 47-erių metų Lenkijos specialistas Pavelas Cretti.

Šiandien, penktadienį, FK „Panevėžys‘ ir „Wigry“ komandų draugiškas susitikimas Marijampolės „Arvi“ manieže prasidės 17 valandą.