Naujasis puolėjas – rezultatyviausias Juodkalnijos čempionato žaidėjas

Futbolo klubas „Panevėžys“ vykdo sudėties komplektaciją antrajai sezono pusei ir pristato pirmąjį naujoką. Prie Aukštaitijos sostinės ekipos prisijungė 25-erių puolėjas Adnanas Bašičius, su kuriuo sudarytas vienerių metų kontraktas.

Futbolininkas iš Bosnijos ir Hercegovinos savo karjerą pradėjo gimtojo miesto Mostaro „Velež“ jaunimo komandoje, o vėliau persikėlė į Slovėniją – „Celje“ klubą. Pastarojoje šalyje A. Bašičius taip pat rungtyniavo Ptujaus „Drava“ ekipoje ir 2017 metais išvyko į Liuksemburgą.

„Panevėžio“ naujokas po atkarpų Petanžo „Union Titus“ ir Štraseno UNA klubuose sukirto rankomis su Prahos „Slavoj Vyšehrad“ bei vėliau du sezonus praleido Petrovaco OFK komandoje. Juodkalnijos čempionate buvęs Bosnijos ir Hercegovinos jaunimo rinktinių narys sužaidė kol kas geriausią karjeros sezoną – per 32 mačus pelnė 14 įvarčių ir tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

Bendraudamas su fk-panevezys.lt svetaine, A. Bašičius džiaugėsi atvykęs į Lietuvą, kur sutiks vieną jam gerai pažįstamą veidą, parekomendavusį atvykti būtent į mūsų šalies pirmenybes.

„Apie „Panevėžį“ girdėjau iš Vilniaus „Žalgiryje“ žaidžiančio draugo Marko Miličkovičiaus. Jis man papasakojo geriausius dalykus apie Lietuvos futbolą, žmones ir jų gyvenimo būdą – tai buvo mano motyvacija atvykti čia.

Turėjau treniruočių planą kiekvienai dienai per pastaruosius du mėnesius, tad dėka šių treniruočių esu labai geros fizinės formos. Su kiekviena diena būsiu dar geresnis ir geresnis.

Didžiausias mano tikslas, kurį noriu pasiekti – tapti geriausiu žaidėju, kokiu tik galiu būti. Taip pat – atiduoti viską, ką turiu geriausio dėl savo būsimos komandos ir su ja susijusių žmonių, dirbant sunkiai kiekvieną sezono dieną. Nuoširdžiai tikiu mūsų sėkme ir atvykstu į Lietuvą su didele motyvacija“, – teigė naujasis „Panevėžio“ puolėjas.

Realu, kad aikštėje A. Bašičių aistruoliai galės pamatyti jau šį šeštadienį, liepos 30 dieną. Kviečiame sirgalius „Aukštaitijos“ stadione nemokamai stebėti kontrolines rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“, dvikovos pradžia – 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content