14-OJO TURO RINKTINĖJE – P. KRUKAS


Į Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo rinktinę pateko „Panevėžio“ komandos žaidėjas Pavelas Krukas. Šis gynybines funkcijas aikštės viduryje atliekantis legionierius iš Baltarusijos pelnė po įvartį net trejose rungtynėse iš pastarųjų ketverių. Šį kartą P. Krukas pasinaudojo neužtikrintu „Sūduvos“ gynėjų žaidimu ir buvo išvedęs savo komandą į priekį. Po dvikovos Marijampolėje baltarusis kartu su Rafaeliu Ledesma yra pelnę po tris įvarčius ir tai yra geriausias rezultatas „Panevėžio“ klube.

Be P. Kruko, į 14-ojo turo rinktinę pateko keturi Vilniaus „Riterių“ futbolininkai (Tomas Švedkauskas, Ričardas Šveikauskas, Ernestas Stočkūnas, Justinas Januševskis), trys Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjai (Andro Švrljuga, Paulius Golubickas, Ovidijus Verbickas), du Vilniaus „Žalgirio“ atstovai (Ertonas Fejzullahu, Liviu Antalis) ir „Kauno Žalgirio“ puolėjas Rokas Krušnauskas.

Į A lygos 13-ojo turo rinktinę buvo išrinkti net keturi panevėžiečiai – Sigitas Urbys, Ernestas Veliulis, Rafaelis Ledesma ir Sebastianas Vasquezas.

Palikite komentarą

Skip to content