T. Salamanavičius pateko į finalinį etapą, E. Veliulis startuos šįvakar

Šeštadienį prasidėjo Baltijos efutbolo taurės pirmasis etapas, kuriame savo jėgas „FIFA 20“ žaidime pasitikrino penki Lietuvos futbolo A lygos žaidėjai.

Pirmąją turnyro dieną į virtualią kovą stojo Marijampolės „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius, „Kauno Žalgirio“ ukrainietis Jurijus Bušmanas, Vilniaus „Riterių“ atstovas Matas Ramanauskas, „Panevėžio“ žaidėjas Tomas Salamanavičius bei Matas Vareika, kuris gina Vilniaus „Žalgirio“ garbę.

Penki oponentai vienas su kitu sužaidė po mačą rato sistema. Geriausiai pirmąją turnyro dieną pasirodė bei kelialapius į kitą etapą iškovojo 10 taškų surinkęs M. Vareika ir po itin atkaklios kovos tolyn žengęs T. Salamanavičius, kuris, kaip ir J. Bušmanas, per ketverias rungtynes savo sąskaitą papildė 6 taškais.

„Panevėžio“ futbolininkas tarpusavio mače su J. Bušmanu pasižymėjo paskutinėmis akimirkomis ir tai buvo esminis akcentas, leidęs tada pergalę iškovojusiam T. Salamanavičiui žengti tolyn.

M. Ramanauskas turnyrą baigė su 4 taškais, o G. Matulevičius finišavo su 1 tašku, kurį iškovojo prieš T. Salamanavičių.

Pirmosios rungtynių dienos rezultatai: Giedrius Matulevičius – Matas Ramanauskas 1:2, Jurijus Bušmanas – Matas Vareika 0:5, Tomas Salamanavičius – Giedrius Matulevičius 3:3, Matas Ramanauskas – Jurijus Bušmanas 1:3, Tomas Salamanavičius – Matas Vareika 3:3, Jurijus Bušmanas – Giedrius Matulevičius 6:2, Matas Vareika – Matas Ramanauskas 5:0, Tomas Salamanavičius – Jurijus Bušmanas 3:2, Giedrius Matulevičius – Matas Vareika 5:2, Tomas Salamanavičius – Matas Ramanauskas 1:1.

Antrąją varžybų dieną dėl dviejų vietų kitame etape susigrums kiti šeši A lygos žaidėjai: Motiejus Burba („Žalgiris“), Eligijus Jankauskas („Sūduva“), Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“), Ernestas Veliulis („Panevėžys“), Rokas Filipavičius („Riteriai“) bei Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“).

Sekmadienio rungtynių tvarkaraštis:

17.50 Pijus Širvys – Ignas Driomovas

18.05 Ernestas Veliulis – Eligijus Jankauskas

18.20 Rokas Filipavičius – Motiejus Burba

18.35 Ignas Driomovas – Eligijus Jankauskas

18.50 Rokas Filipavičius – Pijus Širvys

19.05 Ernestas Veliulis – Motiejus Burba

19.20 Eligijus Jankauskas – Pijus Širvys

19.35 Ignas Driomovas – Motiejus Burba

19.50 Ernestas Veliulis – Rokas Filipavičius

20.05 Motiejus Burba – Pijus Širvys

20.20 Ernestas Veliulis – Ignas Driomovas

20.35 Eligijus Jankauskas – Rokas Filipavičius

20.50 Ernestas Veliulis – Pijus Širvys

21.05 Motiejus Burba – Eligijus Jankauskas

21.20 Ignas Driomovas – Rokas Filipavičius

Parašykite komentarą