A. KARVACKIUI SĖKMINGAI ATLIKTA OPERACIJA


Pirmadienį Kaune FK „Panevėžys“ žaidėjui Andrejui Karvackiui buvo atlikta kairiosios kojos kryžminių kelio raiščių ir menisko operacija. Po dvi su puse valandos trukusios operacijos medikai teigė, kad ji pavyko sėkmingai. Vakar futbolininkas grįžo į Panevėžį.

Rugpūčio 12 dieną Lietuvos A lygos čempionato susitikimo su „Palanga“ pačioje pradžioje ukrainietis aukštai iškėlęs savo stipriąją kairę koją nesėkmingai nusileido ant žaliosios vejos ir toliau tęsti rungtynių nebegalėjo. Vėliau atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, kad plyšo ne tik kryžminiai kelio raiščiai, bet ir tos pačios kojos meniskas.

„Suprantama, kad šis sezonas man jau baigtas. Laukia ilga reabilitacija, po kurios tikiuosi grįžti į aikštelę. Sunku pasakyti kiek tai užims laiko, bet, manau, iki kitų metų pavasario atsigausiu. Daug futbolininkų yra turėję panašias traumas, po kurių vėliau sėkmingai rungtyniauja. Komandos draugui Pavelui Krukui prieš keletą metų taip pat buvo atlikta kryžminių kelio raiščių operacija. Mane operavę medikai teigia, kad operacija pavyko sėkmingai“, – grįžęs į Panevėžį kalbėjo 22-ejų metų A. Karvackis.

Ukrainietis „Panevėžio“ klubo didvyriu tapo praėjusių metų paskutinėse sezono rungtynėse svečiuose su Kėdainių „Nevėžiu“. Tuomet du tikslūs tolimi A. Karvackio šūviai į šeimininkų vartus garantavo panevėžiečiams LLF I lygos pirmenybių nugalėtojų titulą ir kelialapį į šalies elitinį divizioną. Šiame sezone A. Karvackis du kartus buvo išrinktas į simbolinę Lietuvos A lygos turo rinktinę.

Klubo vadovai, treneriai ir žaidėjai linki A. Karvackiui kuo greičiau pasveikti.

Palikite komentarą

Skip to content