AKISTATA SU TURNYRO LENTELĖS KAIMYNAIS


Šį penktadienį Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Klaipėdos „Atlantu“.

Šiuo metu FK „Panevėžys“ po 30 rungtynių savo sąskaitoje turi 31 tašką ir rikiuojasi penktoje turnyro lentelės vietoje. Klaipėdiečiai, sužaidę tiek pat susitikimų, turi 26 taškus ir užima šeštąją vietą. Praėjusiame ture „Panevėžys“ namuose 1:5 nusileido Marijampolės „Sūduvai“, o „Atlantas išvykoje 2:5 pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“.

Penktadienio susitikimas tarp „Atlanto“ ir „Panevėžio“ bus jau penktoji komandų akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynes, vykusias Klaipėdoje, „Atlantas“ laimėjo rezultatu 2:1, o po to du kartus triumfavo panevėžiečiai. Savo aikštėje „Panevėžys“ įveikė „Atlantą“ rezultatu 4:1, o svečiuose – 2:0. Spalio 19 dieną Panevėžyje vykęs šių klubų susitikimas nugalėtojo neišaiškino. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Lapkričio mėnesio pradžioje Klaipėdos „Atlanto“ ekipoje įvyko permainos. Klubas abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su nuo sezono pradžios komandą treniravusiu specialistu iš Latvijos – Viktoru Dobrecovu.

42-ejų metų specialistas prie „Atlanto“ vairo stojo šių metų vasarį ir per 29 turus jo vadovaujama komanda A lygoje iškovojo 7 pergales, 5 kartus sužaidė lygiosiomis bei patyrė 17 nesėkmių.

Išvykus vyriausiajam treneriui, iki sezono pabaigos ekipai vadovaus V. Dobrecovui asistavęs Donatas Navikas.

Rytoj Lietuvos A lygos čempionato rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Panevėžio“ komandų Klaipėdoje prasidės 18 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content