ANTRASIS RATAS PRADĖTAS LYGIOSIOMIS

Šiandien šalies A lygos aštuntojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė namuose su Kauno „Stumbru“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:1).

Jau 3-ąją mačo minutę panevėžiečiai turėjo puikiausią progą pelnyti įvartį, bet du Sebastiano Vasquezo smūgius atrėmė puikiai sužaidęs svečių ekipos vartininkas Rodrigo Jovsiakis.

Po dešimties minučių Paulius Janušauskas puikiu perdavimu išvedė vienas prieš vieną su „Stumbro“ vartininku Ernestą Veliulį, tačiau panevėžietis nesugebėjo įveikti R. Jovsiakio.

17-ąją rungtynių minutę „Stumbro“ komandos žaidėjų pirmasis smūgis baigėsi įvarčiu į aikštės šeimininkų vartus. Į „Panevėžio“ baudos aikštelę įsiveržęs Nasro Boucharebas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į Mariaus Suvaizdžio ginamus vartus.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abiejų ekipų žaidėjams sukurti itin pavojingų momentų prie varžovų vartų nepavyko ir poilsio komandos išėjo „Stumbrui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo panevėžiečiai, bet svečiai sukūrė po pertraukos pirmą pavojingą progą. Suklydus šeimininkų gynėjams svečiai perėmė kamuolį, bet „Panevėžio“ vartininkas M. Suvaizdis išgelbėjo savo komandą po Antonio Belo smūgio.

Iškart po to jau kilo pavojingas momentas prie „Stumbro“ vartų. Panevėžiečių kapitonas Paulius Janušauskas smūgiuodamas pataikė tiesiai į svečių vartininką.

Panevėžiečiai tvirtai valdė aikštės vidurį ir dėjo visas pastangas pakreipti susitikimo eigą sau palankesne linkme. Antrojo kėlinio viduryje įsiminė pavojingas Andrejaus Karvackio smūgis, po kurio vėl sėkmingai sužaidė kauniečių vartininkas.

Savo tvirtovę po svečių kontratakos išgelbėjo puikią reakciją pademonsravęs ir panevėžiečių vartininkas M. Suvaizdis.

„Panevėžio“ futbolininkai stengėsi išlyginti rezultatą ir rungtynėms artėjant į pabaigą gausiomis jėgomis atakavo „Stumbro“ vartus. Pavojingą smūgį iš toli atliko Rafalis Ledesma, bet eilinį kartą puikiai sužaidė svečių ekipos vartininkas.

Vis dėlto, panevėžiečių pastangos davė vaisių. 82-ąją mačo minutę Ernestas Veliulis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su ,,Stumbru“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas (66 min. Rafaelis Ledesma), Mantas Fridrikas, Sigitas Urbys (46 min. Andrejus Karvackis), Aleksandras Jerkinas, Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (62 min. Edvardas Tamulevičius).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje gegužės 5 dieną su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas LFF stadione prasidės 19 valandą.