ANTROJI KONTROLINĖ AKISTATA BAIGĖSI BE ĮVARČIŲ

Šeštadienį „Panevėžio“ futbolo klubas sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes pasirengimo naujajam sezonui cikle. Valdo Urbono treniruojama komanda šį sykį keliavo į Vilnių, kur Baltijos futbolo akademijos manieže susitiko su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – atkaklus susidūrimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

5-ąją minutę į oponentų vartus krito įvartis, tačiau dėl užfiksuotos nuošalės jis nebuvo įskaitytas. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Nasko Milevas atsidūrė akistatoje su vartininku, tiesa, varžovui pavyko apsiginti.

Peržiūroje dalyvaujantis „Panevėžio“ žaidėjas 55-ąją minutę iš geros padėties smūgiavo pro šalį, kitoje aikštės pusėje – nemažai darbo turėjo Ignas Driomovas. Jau kito „Hegelmann“ klubo išpuolio metu vartininkas puikiai išgelbėjo komandą.

74-ąją minutę Ernesto Veliulio smūgį atrėmė varžovų vartininkas, savo ruožtu, I. Driomovas dar du sykius sužaidė solidžiai. Vartų sargas apsigynė tiek nuo oponentų gynėjo smūgio galva, tiek nuo klastingo rikošeto, išlaikydamas „sausus“ vartus.

„Panevėžio“ sudėtis: Danas Šimkevičius (46 min. Ignas Driomovas), Žygimantas Baguška, Linas Klimavičius, Matijus Remeikis, žaidėjas peržiūroje (61 min. Eimantas Dzinga), Rokas Stanulevičius (72 min. Aironas Trakšelis), Chrysovalantis Kozoronis, Jeffrey Sarpongas (61 min. Domantas Vaičekauskas), Elivelto (46 min. Ernestas Veliulis), Nasko Milevas (72 min. Darius Jurgelevičius) ir žaidėjas peržiūroje.

Po rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“ patirtos traumos pirmą kartą „Panevėžio“ marškinėlius apsivilkęs I. Driomovas pasidalino įspūdžiais apie susitikimą.

„Džiugu po pauzės sugrįžti į aikštę, išsigydžius praėjusio sezono pabaigoje patirtą traumą. Pagaliau galiu debiutuoti ir dar maloniau, kaip ir kiekvienam vartininkui, nepraleisti įvarčio. Rungtynės kovingos, apylygūs varžovai. Kiekvieną dieną mūsų sportinė forma vis gerėja, bet ji dar tikrai nėra optimali“, – apibendrino vartininkas.

Strategas V. Urbonas šį mačą įvertino dvejopai: „Geras sparingas – gynyba buvo geresnė negu puolimas. Lygios rungtynės: progų turėjome ir mes, ir varžovai. Džiugu, kad antrose rungtynėse iš eilės nepraleidžiame, bet norėtųsi, kad išnaudotume progas. kurios buvo tikrai geros. Jeigu jas realizuotume, tai pakeistų žaidimo eigą“.

Trečiąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais vasario 5 dieną. Mačas prieš Lenkijos trečioje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančią Suvalkų „Wigry“ komandą Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže prasidės 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content