Atakuojančioje grandyje – jėga išsiskyręs puolėjas

Praėjusio „Optibet A lygos“ sezono bronzos medalininkas futbolo klubas „Panevėžys“ atakuojančią grandį papildė Lietuvoje žaidusiu futbolininku. Prie komandos prisijungė Anglijos ir Kongo Demokratinės Respublikos pilietybes turintis 23-ejų puolėjas Noelis Mbo, su kuriuo sudaryta dvejų metų sutartis.

„Panevėžio“ naujokas praėjusių metų vasaros viduryje atvyko į Telšių „Džiugą“ ir Žemaitijos ekipoje per 16 susitikimų pelnė 2 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Jėgos savybėmis išsiskiriantis puolėjas iki 2019 metų priklausė „Gillingham“ klubui ir buvo skolinamas „Hampton and Richmond Borough“ bei „Kingstonian“ ekipoms. Vėliau žaidėjas sukirto rankomis su „Helsingborg“ komanda ir taip pat buvo skolinamas to paties miesto „Eskilsminne“ klubui.

N. Mbo kraityje – 12 mačų Švedijos aukščiausioje lygoje ir vienas susitikimas trečiajame pagal pajėgumą Anglijos divizione „League One“.

Pasiekęs susitarimą su „Panevėžiu“ puolėjas išsamiai pasidalino mintimis su fk-panevezys.lt svetaine.

„Po savo pastarosios atkarpos A lygoje pasakiau sau, kad, likus žaisti Lietuvoje ir toliau, norėčiau rungtyniauti vienoje iš stipriausių čempionato komandų. Artėjant praėjusiam sezonui į pabaigą, sulaukiau kelių ekipų susidomėjimo ir viena iš jų buvo tarp pirmaujančių, tačiau tuo viskas ir pasibaigė.

Kai „Panevėžys“ išreiškė susidomėjimą manimi, netgi negalvojau du kartus, nes žinau, jog tai puiki komanda, kuri čia kovoja dėl kiekvieno titulo. Stabilus klubas, su puikiu treneriu ir puikiais žaidėjais. Man svarbu būti dalimi tokios organizacijos, kuri siekia aukštų tikslų. Žinau, jeigu pasirodysiu iš gerosios pusės, kartu pasieksime puikių dalykų.

Prieš atvykstant į „Džiugą“, nežinojau, ko tikėtis. Tai buvo galimybė man vėl sugrįžti žaisti, mėgautis futbolu ir pabandyti padėti komandai išlikti lygoje, ką mes ir padarėme. Tai nėra lengva lyga, nes joje yra keletas gerų komandų, kurios žaidžia gerą futbolą. Manau, kad praėjusiam sezonui artėjant į pabaigą man pavyko adaptuotis – kovojome dėl išlikimo ir turėjome aiškų planą, kaip tą daryti.

Mano asmeniniai tikslai artėjančiam sezonui – sužaisti kuo daugiau rungtynių ir pabandyti padėti komandai pelnant įvarčius. Taip pat – pakovoti dėl titulo, kuo toliau nužygiuoti Konferencijų lygoje ir kodėl gi ne – iškovoti šalies taurę. Apibendrinus, tikiuosi malonaus sezono su komanda, neabejoju, kad su treneriu, kurį turime, ir jo idėjomis galime pasiekti puikių dalykų“, – teigė N. Mbo.

Trečiasis kontrolinis mačas įvyks artėjantį šeštadienį, sausio 28 dieną. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže panevėžiečiai nuo 17 val. susitiks su Rygos „Metta“ futbolininkais.

Palikite komentarą

Skip to content