ATKAKLIOJE DVIKOVOJE SU „BANGA“ – FK „PANEVĖŽYS“ PRALAIMĖJIMAS

Sekmadienį Gargžduose vykusiose A lygos rungtynėse vietos „Banga“ susikovė su FK „Panevėžio“ ekipa. Susitikimą po atkaklios kovos laimėjo Gargždų futbolininkai – 2:1 (2:1).

Jau 2-ąją rungtynių minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Sumaištimi panevėžiečių baudos aikštelėje pasinaudojęs Mauricio Pinto nekliudomas pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0. Puikiai rungtynes pradėjusi „Banga“ 5-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį, kai Robertas Vėževičius galva padvigubino šeimininkų pranašumą.

Po praleistų įvarčių panevėžiečiai pradėjo agresyviau rungtyniauti puolime, tačiau to paversti įvarčiu nepavyko. Visgi, sužaidus pusvalandį, gargždiškiai savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Jorge Eliasą, o 11 metrų baudinį 33-iąją minutę realizavo Ernestas Veliulis – 2:1. Besibaigiant pirmajam kėliniui abi ekipos turėjo kelias progas pasižymėti, tačiau rezultatas nepasikeitė. Per pridėtą laiką Gargždų komandos atstovas R. Vėževičius dar spėjo užsidirbti dvi geltonas korteles ir buvo išvarytas iš aikštės.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui FK „Panevėžys“ apgulė varžovų vartus, siekdamas išlyginti rezultatą. Puikų šansą tai padaryti 65-ąją minutę turėjo Jeffrey Sarpongas, tačiau jo smūgį atmušė Gargždų ekipos vartų sargas. Nors panevėžiečiai surengė daug pavojingų momentų, per likusį laiką išlyginti rezultato nepavyko.

Rungtynes su „Banga“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo (8 min. Pijus Širvys), Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Domantas Antanavičius, Tautvydas Eliošius (81 min. Ignas Kružikas), Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Jorge Elias (71 min. Sebastian Vasquez), Antonis Kapnidis.

Artimiausias rungtynes FK„Pan s“ žais spalio 23 dieną. Hegelmann LFF taurės finale panevėžiečiai susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Rungtynės Šiaulių miesto stadione prasidės 18 valandą.