B. VAITIEKŪNAS: ŽAIDĖJAI PASIILGO FUTBOLO


Vakar Sveikatos apsaugos ministerijos paskelbtas pranešimas, kad nuo pirmadienio dar labiau švelninamos karantino sąlygos, įskaitant ir sporto užsiėmimus, nudžiugino reprezentacinės miesto komandos futbolininkus.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas sakė, jog šią žinią komandos žaidėjai sutiko labai džiugiai.

„Treniruočių procesas nebuvo nutrukęs viso karantino metu, bet jis buvo labiau nukreiptas į fizinį pasirengimą, o žaidėjai treniravosi pagal trenerių iš anksto sudarytą individualų planą. Dabar bus sudarytas specialus treniruočių planas, pritaikytas vakar priimtiems Vyriausybės nurodymams. Juose dar yra suvaržymų ir pilnavertės treniruotės kol kas vykti negalės, bet vis tiek tai žymiai geriau nei buvo iki šiol. Visi komandos žaidėjai pasiilgo futbolo ir nekantraudami laukia, kada bus atnaujintas šalies A lygos čempionatas. Treniruočių proceso atnaujinimą svarsto ir FK „Panevėžys B“ komanda, kuri šiemet debiutuos Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse“, – teigė B. Vaitiekūnas.

Lietuvos A lygos čempionatas startavo kovo 6 dieną, bet jau po pirmojo turo dėl koronaviruso pandemijos pirmenybės buvo sustabdytos.

Karantino metu absoliučiai visi reprezentacinei miesto komandai atstovajantys užsieniečiai neišvyko namo, o liko Panevėžyje.

Palikite komentarą

Skip to content