ČEMPIONATĄ BAIGS NAMUOSE

Šį sekmadienį finišuos Lietuvos A lygos čempionatas. Paskutiniajame ture FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

Šių metų Lietuvos čempionate panevėžiečiams dar nepavyko įveikti A lygos debiutantų – dvejos tarpusavio rungtynės baigėsi taikiai, o vieną susitikimą laimėjo „Hegelmann Litauen“ futbolininkai.

Balandžio mėnesį savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai su varžovais sužaidė lygiosiomis 2:2. Tuomet jau 9-ąją mačo minutę po Justino Januševskio ir Elivelto įvarčių „Panevėžio“ komanda pirmavo 2:0, bet įgytos persvaros neįstengė išlaikyti. Dar iki pertraukos svečių ekipos futbolininkai Nauris Petkevičius ir Ricardinho sugebėjo rezultatą išlyginti.

Gegužės mėnesio pabaigoje Kaune vykęs susitikimas tarp „Hegelmann Litauen“ ir „Panevėžio“ komandų baigėsi rezultatu 0:0.

Rugsėjo viduryje Kaune vykusiame mače FK „Panevėžys“ 0:1 nusileido šeimininkams. 78-ąją mačo minutę „Hegelmann Litauen“ komandai įvartį pelnė Levanas Mačarašvilis.

Praėjusiame ture svečiuose 0:2 nusileidę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams panevėžiečiai savo sąskaitoje turi 59 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

Priešpaskutiniame ture „Hegelmann Litauen“ ekipa savo aikštėje susitikimą su Vilniaus „Riteriais“ baigė nulinėmis lygiosiomis. Kauno rajono komanda turi 52 taškus ir užima penktąją vietą.

Paskutinis šio sezono šalies čempionato susitikimas komandų vietoms turnyro lentelėje jau nebeturės. FK „Panevėžys“ A lygos čempionate užims ketvirtąją vietą, o „Hegalmann Litauen“ – penktąją.

Rytoj, sekmadienį, susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Hegalmann Litauen“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 15 valandą.