D. ŠIMKEVIČIUS IR TOLIAU RUNGTYNIAUS „PANEVĖŽIO“ KLUBE

18-etis vartininkas Danas Šimkevičius ir toliau gins gimtojo miesto komandos garbę. FK „Panevėžys“ su šiemet A lygos čempionate debiutavusiu vartininku pasirašė sutartį iki 2024 metų. Neskaičiuojant šių metų, panevėžietis Aukštaitijos sostinės klube rungtyniaus 2022 bei 2023 metų sezonuose.

Jaunasis vartininkas, gavus traumas Rafaeliui Broetto bei Šarūnui Jurevičiui, stojo ginti „Panevėžio“ vartų stačiakampio dar būdamas 17 metų. Panevėžietis A lygos čempionate debiutavo kovo 14 dieną rungtynėse su Telšių „Džiugo“ ekipa.

Savo talentą atskleidęs D. Šimkevičius buvo pripažintas geriausiu balandžio mėnesio A lygos jaunuoju futbolininku. Balandžio mėnesį sėkmingai rungtyniavęs D. Šimkevičius sužaidė 6 mačus, per kuriuos praleido 7 įvarčius ir atrėmė 14 oponentų smūgių. Akistatose su Marijampolės „Sūduva“ ir Telšių „Džiugu“ panevėžietis išsaugojo „sausus“ vartus.

Aukštaitijos sostinės klubo atstovas pripažinimo sulaukė susumavus ekspertų bei žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos įvertinimus. D. Šimkevičiui atiteko lygos partnerio „Nike“ dovana.

Iš viso šiame „Optibet A lygos“ sezone D. Šimkevičius jau yra sužaidęs 17 rungtynių, per kurias praleido 17 įvarčių. Jaunasis vartininkas šiame sezone 6-ose rungtynėse į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Be to, D. Šimkevičius puikiai gina ir „Panevėžio B“ komandos, sėkmingai rungtyniaujančios LFF I lygos pirmenybėse, vartus. Panevėžietis kviečiamas ir į Lietuvos U-19 jaunimo rinktinę.

„Labai džiaugiamės, kad Danas artimiausius metus ir toliau atstovaus „Panevėžio“ komandai. Nepaisant savo jauno amžiaus, jis jau įrodė, kad gali puikiai rungtyniauti reprezentacinėje miesto komandoje. Puikius duomenis turintis žaidėjas netolimoje ateityje gali tapti itin aukšto lygio vartininku“, – po sutarties pasirašymo teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Palikite komentarą

Skip to content