DRAUGIŠKAS SUSITIKIMAS SU LATVIJOS KLUBU

Liepos 24 dieną, trečiadienį, FK „Panevėžys“ namuose žais dar vienas draugiškas rungtynes. Šį kartą panevėžiečių varžove bus Rygos SC „Albatroz“ komanda, rungtyniaujančia Latvijos II lygos pirmenybėse.

Šių metų Latvijos II lygos pirmenybės vyksta keturiose zonose, o jose iš viso rungtyniauja 43 komandos, suskirstytos į keturias zonas.

Rygos SC „Albatroz“ rungtyniauja Centro zonoje, kur iš viso varžosi 11 komandų. Po pirmojo rato būsimi panevėžiečių varžovai savo sąskaitoje turi 20 taškų ir rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje. Rygos „Albatroz“ per 10 susitikimų surinko 20 taškų. Latvijos sostinės ekipa iškovojo šešias pergales, patyrė du pralaimėjimus ir tiek pat kartų sužaidė lygiosiomis.

Latvijos komandoje rungtyniauja ne tik šios šalies žaidėjai, bet ir legionieriai iš Rusijos, Brazilijos, Kolumbijos, Japonijos, ir kitų šalių.

Draugiškose rungtynėse su „Panevėžio“ klubu svečių gretose bus daug naujų futbolininkų, kurie parėjimų lango metu siekia pasirašyti sutartis su įvairiomis naujomis komandomis. Kadangi Rygos SC „Albatroz“ labai glaudžiai bendradarbiauja su „Galaxy“ klubu iš JAV, tai mūsų mieste rungtyniauti turėtų absoliuti dauguma naujokų.

Šį trečiadienį draugiškas susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Albatroz“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą. Įėjimas į rungtynes nemokamas.

Palikite komentarą

Skip to content