DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE NUGALĖTA „JONAVA“

Išnaudodamas Lietuvos A lygos čempionate susidariusią pertrauką FK „Panevėžys“ šįvakar namuose sužaidė draugiškas rungtynes su LFF I lygoje rungtyniaujančia „Jonava“. Susitikimą rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo panevėžiečiai.

Nuo pat mačo pradžios kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė įvartį šiame susitikime. 33-ąją rungtynių minutę Ignas Kružikas smūgiu iš 16 metrų nuginklavo svečių ekipos vartininką. Minimalia persvara 1:0 pirmaujant panevėžiečiams ir baigėsi pirmasis kėlinys.

63-ąją mačo minutę, po šiurkščios „Panevėžio“ gynėjų klaidos svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Tašką šiame mače padėjo Elivelto, kurio pelnytas įvartis 70-ąją susitikimo minutę lėmė pergalę aikštės šeimininkams.

Šis susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Jonavos“ buvo jau trečioji akistata šiame sezone.

Ruošdamasis naujam sezonui FK „Panevėžys“ šių metų sausio mėnesio pabaigoje žaidė kontrolines rungtynes su „Jonavos“ ekipa. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vykusiame susitikime panevėžiečiai rezultatu 3:0 (0:0) nugalėjo savo varžovus. Panevėžiečių gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo Ernestas Veliulis, Faustas Steponavičius ir Eligijus Jankauskas.

Gegužės mėnesį LFF „Hegelmann“ taurės turnyre panevėžiečiai išvykoje rezultatu 2:1 (2:0) įveikė jonaviškius. Nugalėtojams įvarčius pelnė Justinas Januševskis ir Chrysovalantis Kozoronis.

Pernai „Jonavos“ futbolininkai Pirmos lygos pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą. Šių metų sezone „Jonava“ LFF I lygos pirmenybėse rungtyniauja dar sėkmingiau ir užima pirmąją turnyro lentelės vietą. „Jonavos“ futbolininkai per 20 susitikimų surinko 53 taškus.