DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE PASIEKTA UŽTIKRINTA PERGALĖ

Šiandien FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė kontrolines rungtynes su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą rezultatu 5:0 (4:0) laimėjo panevėžiečiai.

Ruošdamieji naujajam sezonui iki rungtynių Kaune panevėžiečiai laimėjo abu žaistus susitikimus. Reprezentacinė miesto komanda Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže 3:1 nugalėjo Kauno „Hegelmann Litauen“ ir 3:0 – „Jonavą“.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubui mačas su „Panevėžiu“ buvo jau penktosios draugiškos rungtynės ruošiantis naujam sezonui. Trenerio Roko Garasto auklėtiniai pasirengimo cikle iškovojo vieną pergalę ir tris kartus sužaidė taikiai. „Kauno Žalgiris“ 10:2 sutriuškino Gargždų „Bangą“, o kitus susitikimus baigė lygiosiomis. Kauniečiai vienodais rezultatais 2:2 sužaidė su Kėdainių „Nevėžiu“ ir Vilniaus „Riteriais“ bei 0:0 su Telšių „Džiugu“.

Rungtynes Kaune šeimininkai pradėjo labai aktyviai. 2-ąją susitikimo minutę kauniečiai pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ vartų, o 10-ąją rungtynių minutę „Kauno Žalgirio“ žaidėjo smūgiuotas kamuolys sudrebino svečių ekipos vartų konstrukciją.

13-ąją mačo minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį. „Panevėžio“ komandai įvartį smūgiu į artimą varžovų vartų kampą pelnė Ignas Kružikas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai jau pirmavo rezultatu 2:0. Puikiai atakas smaigalyje sužaidęs Sebastianas Vasquezas 29-ąją minutę nuginklavo „Kauno Žalgirio“ vartininką.

Pakiliai rungtyniavęs S. Vasquezas iki pertraukos pasižymėjo dar du sykius. Po tikslaus Tautvydo Eliošiaus perdavimo „Panevėžio“ puolėjas iššoko vienas prie vieną su šeimininkų vartininku ir jį nuginklavo, o vėliau po Pijaus Širvio perdavimo dar sykį pasiuntė kamuolį į kauniečių vartus.

Nors kamuolį pirmajame susitikimo kėlinyje ilgiau kontroliavo „Kauno Žalgirio“ futboininkai, panevėžiečiai puikiai realizavo progas. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai pirmaujant rezultatu 4:0.

Nepaisant solidžios persvaros panevėžiečiai po pertraukos nemažino apsukų ir vėl kūrė progas. 67-ąją mačo minutę Ernestas Veliulis, vienas prieš vieną iššokęs su šeimininku vartininku, pelnė dar vieną įvartį – 5:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi rungtynės.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Pijus Širvys, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Žygimantas Baguška, Eligijus Jankauskas, Sebastianas Vasquezas, Ignas Kružikas ir peržiūroje esantis žaidėjas.

Nuo antrojo kėlinio pradžios aikštėje rungtyniavo Rafaelis Broetto, Hugo Figueredo, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Domantas Antanavičius, Elivelto, Jorge Elias ir du peržiūroje esantys žaidėjai. Vėliau aikštėje pasirodė dar keletas žaidėjų.

Kitas kontrolines rungtynes FK „Panevėžys“ vasario 10 dieną Marijampolėje žais su Kėdainių „Nevėžiu“.