F. STEPONAVIČIUS RUNGTYNIAUS „GENOA“ KLUBE

FK „Panevėžys“ futbolininkas Faustas Steponavičius keliasi į Italiją. Septyniolikmetis puolėjas šią savaitę pasirašė vienerių metų sutartį su „Seria A“ rungtyniaujančiu „Genoa“ klubu. Panevėžietis kol kas rungtyniaus „Genoa“ klubo jaunimo komandoje.

Šis sezonas F. Steponavičiui klostėsi puikiai. Puolėjas „Panevėžio B“ komandai, sėkmingai rungtyniaujančiai Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse, pelnė 11 įvarčių ir buvo vienu jos lyderių. Žaidėjas turėjo galimybę debiutuoti ir pagrindinės komandos sudėtyje, kuomet A lygos čempionato susitikime su Gargždų „Banga“ aikštėje pasirodė po keitimo.

Be to, panevėžietis nuolat kviečiamas į Lietuvos U-17 ir U-19 amžiaus rinktines.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigia, kad toks žaidėjo įvertinimas rodo F. Steponavičiaus didelį potencialą.

„Jau nuo šešiolikos metų Faustas treniravosi su pagrindinės komandos futbolininkais. Puikius duomenis turintis puolėjas liepos mėnesį buvo dviems savaitėms išvykęs į Italiją, kur dalyvaudamas „Genoa“ peržiūroje šio klubo treneriams ir vadovams paliko gerą įspūdį. Faustui linkime kuo didžiausios sėkmės“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Palikite komentarą

Skip to content