FANTASTIŠKAS P. JANUŠAUSKO PASIRODYMAS LIETUVOS STUDENTŲ FUTBOLO LYGOJE

Šaltinis: futbolas.lt

Kaune vykusiose paskutinėse antrojo turo rungtynėse Lietuvos sporto universitetas nepasipriešino čempiono titulą ginantiems Šiaulių universiteto studentams ir dvikovą pralaimėjo net 1:6. Šiauliečius į pergalę vedė A lygoje rungtyniaujančio „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas. Jis pelnė keturis įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

P.Janušauskas yra vienintelis stabiliai A lygoje žaidžiantis futbolininkas per pastaruosius keletą metų Lietuvos studentų futbolo lygoje. Jis dar per pirmąjį kėlinį realizavo du vienuolikos metrų baudinius, kurie iš esmės ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Prasileidome tuos du baudinius ir sugriuvome. Jei ne tie baudiniai, nežinau, kaip būtų, bet faktas, kad Šiauliai atsivežė geresnę sudėtį, buvo geresni ir pelnytai laimėjo”, – rungtynes reziumavo LSU treneris Tomas Miliauskas.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo žaidžiamas į vienus vartus – iš pradžių pasižymėjo Kildras Kavaliukas, vėliau P.Janušauskas, dar vėliau Agnius Juozapaitis ir paskutinį rungtynių įvartį įmušė P.Janušauskas. LSU savo įvartį pelnė 83 minutę, kai švieslentėje degė skaičiai 0:5.

„ Per karjerą teko mokytis keliuose universitetuose, tačiau dėl įvairių priežasčių jų baigti nepavykdavo. Šiemet įstojau mokytis į Šiaulių universitetą, noriu užbaigti bakalauro studijas ir turėti aukštąjį išsilavinimą, kuris reikalingas bet kuriuo gyvenimu momentu. Kalbant apie sportinę dalį, per karjerą esu iškovojęs antros lygos aukso medalį, pirmos lygos aukso medalį, A lygos aukso medalį, tačiau studentų lygos – neturiu. Pagalvojau, kad kolekciją reikia papildyti ir šituo (juokiasi).

Pirmasis bandymas nebuvo blogas. Komandos pasiūlė realizuoti du baudinius, tai visai neblogą statistiką susirinkau“, – geros nuotaikos nestokojo P.Janušauskas.