FK „PANEVĖŽYS“ APLANKĖ JAUNUOSIUS FUTBOLININKUS


Šiandien Panevėžio futbolo akademijos stadione vyko Aukštaitijos zonos Pradinukų lygos finalo ketverto varžybos. Jose dalyvavo keturios pajėgiausios komandos, iškovojusios šią zoninėse varžybose.

Pagal varžybų nuostatus jose dalyvauti galėjo tik tie mokiniai, kurie nelanko futbolo treniruočių. Rungtynės truko du kėlinius po dešimt minučių. Pirmajame kėlinyje komandoms atstovavo pirmokai ir antrokai, o antrajame – trečiokai ir ketvirtokai.

Futbolo akademijos stadione geriausiai sekėsi Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos komandai „Sakalai“. Šeduviškiai finalo ketverto varžybose įveikė visas tris komandas ir surinkę 9 taškus iš tiek pat galimų tapo nugalėtojais.

Kitos trys komandos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po du pralaimėjimus. Pagal papildomus rodiklius antroji vieta atiteko Panevėžio „Beržų“ progimnazijos komandai. Trečiąją vietą užėmė Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos komanda „Eko“, o ketvirtąją – Panevėžio „Vilties“ progimnazijos komanda.

Jauniesiems futbolininkams atminimo medalių ir prizų įteikti atvyko LFF atstovai ir reprezentacinės miesto komandos FK „Panevėžys“ vadovai, treneriai ir žaidėjai.

Kartu su klubo direktoriumi Broniu Vaitiekūnu ir vyriausiuoju treneriu Aleksandru Kurtijanu renginyje dalyvavo žaidėjai Paulius Janušauskas, Aleksandras Jerkinas, Andrejus Karvackis, Pavelas Krukas ir Sebastianas Vasquezas.

FK „Panevėžys“ kapitonas P. Janušauskas ilgai bendravo su šiuo metu Lietuvos futbolo federacijoje dirbančiu buvusiu komandos draugu Andriumi Velička, kuris net 11 kartų su trimis skirtingais Lietuvos klubais tapo šalies čempionu.

„Visada malonu atvykti į Panevėžį, kur išlikę puikiausi prisiminimai nuo ankstesnių laikų. Šis vaikų turnyras įgauna pagreitį ir kasmet vis daugiau pradinukų jame dalyvauja. Galbūt ir iš šio renginio dalyvių kažkas ateityje taps aukšto lygio futbolininku“, – kalbėjo daugkartinis šalies čempionas.

Šių metų Pradinukų lyga – tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukęs projektas, kuriame organizatoriai sulaukė 2400 užsiregistravusių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Pradinukų lygą.

Palikite komentarą

Skip to content