FK „PANEVĖŽYS“ ATNAUJINO TRENIRUOTES


Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas, FK „Panevėžys“ antradienį atnaujino treniruočių procesą. Futbolininkai į pirmąją treniruotę stadionę po ilgos pertraukos rinkosi keliomis grupėmis skirtingu laiku, nes tarp žaidėjų buvo laikomasi reikalingo dešimties metrų atstumo. Atvykusiems futbolininkams komandos gydytojas Jonas Vinogradovas iš pradžių pamatuodavo temperatūrą ir tik po to įleisdavo į stadioną.
Klubo personalas ir žaidėjai, laikantis visų reikalavimų, dėvėjo apsaugines kaukes, stadione buvo paruoštos dezinfekavimo priemonės.

FK „Panevėžys“ kapitonas, šešiskart Lietuvos čempionas, Paulius Janušauskas teigė, kad visi žaidėjai pasiilgo futbolo ir labai džiaugiasi sugrįžę į treniruočių procesą.

„Tokiomis sąlygomis per ilgametę karjerą dar nėra tekę treniruotis, bet tai vis tiek žymiai geriau nei būti namuose. Visi supranta, jog reikia laikytis saugumo priemonių, nes žmonių sveikata svarbiau visko. Per tą laikotarpį treniravausi individualiai, svorio nepriaugau, jaučiuosi gerai“, – teigė P. Janušauskas.

FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas, kaip ir absoliučiai visi komandos užsieniečiai, karantino metu liko Aukštaitijos sostinėje ir čia praleido visą laiką.

Komandos strategas pasidžiaugė, kad pagaliau komanda sugrįžo į stadioną.

„Po ilgos pertraukos susirinkus į treniruotę visų nuotaika puiki. Seniai nesimatėme, todėl vienas kito pasiilgome. Po tokios ilgos priverstinės pertraukos džiugu, kad pagaliau vėl galime treniruotis. Šiuo metu mus užvaldė teigiamos emocijos. Kol kas treniruotes sunku pavadinti pilnavertėmis, nes žaidėjai treniruojasi nedidelėmis grupelėmis, išlaikydami dešimties metrų atstumą. Bet vis tiek tai žymiai geriai nei išvis nesitreniruoti. Karantino metu mūsų komandos žaidėjai treniravosi individualiai ir gerai išpildė trenerių parengtą planą. Mes stebėjome, kaip jie atlieka mūsų parengtas užduotis, kurios padėjo futbolininkams palaikyti sportinę formą. Manau, kad dabartinė situacija – tai teigiamas ženklas visiems mūsų šalies žmonėms, kurie jau po truputį gali pradėti dirbti“, – kalbėjo jau trečiąjį sezoną komandai vadovaujantis treneris.

A. Kurtijanas teigė, kad priverstinę pertrauką jis praleido produktyviai.

„Karantino metu likęs Panevėžyje laiką praleidau naudingai. Daug darbų, kurių nespėdavau nuveikti futbolo sezono metu dabar atlikau. Buvo labai daug futbolo medžiagos su įvairiomis taktinėmis schemomis, kurią susisteminau ir susikėliau į failus. Anksčiau tam paprasčiausiai trukdavo laiko. Man nebuvo naujiena maisto gaminimas, todėl jį gaminausi namuose, skaičiau knygas“, – kalbėjo FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris.

Palikite komentarą

Skip to content