FK „PANEVĖŽYS“ ATSTOVAUS D. ANTANAVIČIUS

FK „Panevėžys“ turi dar vieną naujoką. Šiame sezone Aukštaitijos sostinės komandai atstovaus 22-iejų metų saugas Domantas Antanavičius. Marijampolietis gimtojo miesto „Sūduvoje“ karjerą pradėjo 2015-siais ir po dviejų metų tapo A lygos čempionu. Vėliau saugas patraukė į Kauno „Stumbro“ komandą, tačiau ten neužsibuvo, nes klubas bankrutavo.

Po to D. Antanavičiui teko paragauti legionieriaus duonos. Futbolininkas sukirto rankomis su „Maardu LM“ klubu Estijoje. Kai ši komanda iškrito iš aukščiausiosios Estijos lygos, žaidėjas nusprendė kelti sparnus ir pasirinko Slovėniją – „NK Celje“ komandą.

Karjeros etapas Slovėnijoje prasidėjo neblogai, tačiau vėliau pasaulį sukaustė koronaviruso pandemija. 2020-ųjų metų sezoną D. Anatanavičius baigė sužaidęs devynerias rungtynes, tačiau dalyvavo istoriniame „NK Celje“ žygyje ir pasidabino Slovėnijos čempionato aukso medaliu. Titulo likimas sprendėsi paskutiniajame čempionato ture, kuriame „NK Celje“ sužaidė 2:2 su „Olimpia“ ir to užteko, kad šimtmetį švenčiantis Celės miesto klubas pirmą kartą istorijoje laimėtų Slovėnijos pirmenybes.

Panevėžio naujokas nuolat buvo kviečiamas į šalies jaunimo rinktinę, o praėjusiais metais savo žaidimu atkreipė ir šalies rinktinės vyriausiojo trenerio Valdo Urbono dėmesį. D. Antanavičius debiutavo Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

„Nemažai žaidėjų naujoje komandoje pažįstu nuo ankstesnių laikų. Su kai kuriais teko rungtyniauti „Sūduvoje, su kitais keliai susidūrė jaunimo ir nacionalinėse rinktinėse. „Panevėžio“ komanda šiame sezone tikrai gerai sukomplektuota ir, mano nuomone, yra pajėgi kovoti dėl aukščiausių vietų“, – sakė klubo naujokas.

Palikite komentarą

Skip to content