FK „PANEVĖŽYS B“ IŠKOVOJO KETVIRTĄJĄ PERGALĘ IŠ EILĖS

Ketvirtąją pergalę paeiliui Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse iškovojo „Panevėžio B“ komanda. Pietų zonoje rungtyniaujantys panevėžiečiai šįvakar savo aikštėje rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo Utenos „Utenio“ komandą.

Šįvakar skirtingose komandose sūnus žaidė prieš savo tėvą. Šešiolikmetis Emilis Varnas rungtyniavo „Panevėžio B“ komandoje, o 44-erių metų Egidijus Varnas, žaidžiantysis „Utenio“ treneris, aikštėje padėjo savo auklėtiniams.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo iniciatyvą. Kelis sykius savo komandą gelbėjo uteniškių vartininkas, o kartą kamuolys sudrebino „Utenio“ vartų skersinį. Kelias pavojingas kontratakas surengė ir svečiai. Baigiantis pirmajam kėliniui panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Pirmasis prie kamuolio suskubęs Matijus Remeikis 43-ąją mačo minutę smūgiu iš arti pelnė įvartį.

Po pertraukos abiejų komandų žaidėjai turėjo progų pasižymėti, bet jomis nepasinaudojo. Panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 1:0.

„Panevėžys B“ žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas, Rokas Nakrošius, Matijus Remeikis, Emilis Varnas, Faustas Steponavičius (69 min. Nojus Lukšys), Gustas Žederštreimas, Eimantas Dzinga (46 min. Matas Lesnikauskas), Žygimantas Baguška, Evaldas Urmonas (61 min. Reinas Batutis), Domantas Vaičekauskas (46 min. Armandas Kučys), Arnas Končius.

Puikią formą šiuo metu demonstruojanti „Panevėžio B“ komanda per paskutiniuosius 9 susitikimus pasiekė 7 pergales ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis. Savo sąskaitoje po 19 rungtynių turintys 36 taškus panevėžiečiai tarp 13 komandų užima trečiąją vietą.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys B“ žais spalio 23 dieną išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu B“.