FK „PANEVĖŽYS“ DAR KARTĄ VYKSTA Į TELŠIUS

Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ dar kartą vyks į Telšius, kur Lietuvos A ygos čempionato rungtynes žais su vietos „Džiugu“. Tai bus antrasis šių klubų tarpusavio mačas šią savaitę.

Trečiadienį Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse panevėžiečiai išvykoje Telšių „Džiugo“ futbolininkus įveikė rezultatu 3:1. Nors po pirmojo kėlinio panevėžiečiai atsiliko rezultatu 0:1, iškart po pertraukos, nuo 46 iki 59 minutės, pelnė tris įvarčius ir iškovojo pelnytą pergalę. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Jorge Elias, sykį – Pijus Širvys.

Po laimėto susitikimo Telšiuose „Panevėžio“ komandos treneris Joao Martinsas teigė, kad jo auklėtiniai nusipelnė pergalės.

„Rungtynių rezultatas yra dėsningas. Pirmajame kėlinyje nepelnytai praleidome įvartį po skirto 11 metrų baudinio. Turėjome į tai reaguoti ir antrajame kėlinyje pakeitėme kelis dalykus, kurie leido mums pasižymėti tris kartus ir iškovoti pelnytą pergalę“ – sakė strategas.

Šių metų sezone „Panevėžio“ ekipa „Džiugo“ komandą įveikė visus tris kartus. Be LFF taurės laimėto susitikimo, Lietuvos A lygos čempionate Aukštaitijos sostinės komanda abu sykius nugalėjo „Džiugo“ ekipą. Panevėžiečiai namuose varžovus įveikė rezultatu 1:0, o svečiuose – 2:0.

Šalies čempionate „Džiugas“ per 24 susitikimus surinko 25 taškus ir užima septintąją turnyro lentelės vietą. „Panevėžio“ komada per 21 mačą pelnė 41 tašką.

Rytoj, šeštadienį, susitikimas Telšių miesto centriniame stadione prasidės 15 valandą.