FK „PANEVĖŽYS“ FUTBOLININKAI PASIRENGĘ GRĮŽTI Į A LYGOS ČEMPIONATO KOVAS


Vyriausybei leidus nuo gegužės 30 dienos atnaujinti sporto varžybas be žiūrovų, futbolo klubas „Panevėžys“ intensyviai pluša treniruotėse ir ruošiasi A lygos čempionato atnaujinimui.

Šiandien Panevėžio futbolo klubo Panevėžys treniruotėje apsilankęs ir su žaidėjais pabendravęs Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis džiaugėsi žaidėjų nusiteikimu.

„Džiugu, jog žaidėjai su dideliu noru treniruojasi ir nori grįžti į aikštę. Nuolat palaikėme kontaktą su futbolininkais, visi jaučiasi gerai ir yra pasiruošę grįžti į A lygos čempionato kovas. Tikimės, kad jau netrukus panevėžiečiai galės stadione palaikyti savo miesto komandą ir džiaugtis varžybomis, kurių šiuo metu taip trūksta“, – kalbėjo J. Jasiukaitis.

Pasak Lietuvos futbolo federacijos generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus, tiksli A lygos čempionato atnaujinimo data paaiškės po šiandien vyksiančios A lygos valdybos posėdžio.

FK „Panevėžys“ kapitonas Paulius Janušauskas naujienų portalui JP teigė, kad komanda dega noru grįžti į aikštę.

„Karantino metu sportinę formą palaikėme individualiai, o jau kurį laiką treniruojamės su komanda ir ruošiamės sezono atnaujinimui. Tai buvo visiems nauja patirtis, tačiau tiek klubo atstovai, tiek Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyrius stebėjo situaciją ir buvo visada pasiruošę padėti“, – teigė P. Janušauskas.

Lietuvos futbolo A lyga, kovo viduryje įvedus karantiną, sustabdyta sužaidus vos vieną turą.

„Jūsų Panevėžys“ informacija

Palikite komentarą

Skip to content