FK „PANEVĖŽYS“ IŠVYKOJE PALAUŽĖ „RITERIUS“

Penktadienį vykusiose A lygos rungtynėse FK „Panevėžys“ Vilniuje susikovė su vietos „Riterių“ ekipa. Susitikimą po atkaklios kovos laimėjo panevėžiečiai rezultatu 2:1 (1:0).

Susitikimo pradžioje vyko apylygė kova. Panevėžiečiai stengėsi savo puolimą grįsti perdavimais į baudos aikštelę, tačiau sostinės ekipa gynėsi patikimai. Visgi, 19-ąją minutę svečiams pavyko pasižymėto. Po sėkmingai įžaisto kampinio Jorge Elias galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 0:1.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abi ekipos turėjo po kelias progas pasižymėti, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Po pertraukos FK „Panevėžys“ ir toliau sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą – svečiai nuolat ieškojo progų prie „Riterių“ vartų.

58-ąją minutę panevėžiečiai savo persvarą padvigubino. Po dar vienos standartinės situacijos iš labai artimos distancijos rezultatyviai vėl pasižymėjo J. Elias – 0:2.

Sostinės futbolininkai po antrojo praleisto įvarčio gerokai suaktyvino žaidimą puolime, kurdami pavojingus momentus prie panevėžiečių ekipos vartų. Vienas jų virto įvarčiu.

76-ąją minutę, pasinaudojęs svečių klaida, rezultatą sušvelnino „Riterių“ gynėjas Aleksandras Levšinas – 1:2. Per likusias minutes Panevėžio ekipa apsigynė ir iškovojo pergalę.

Rungtynes su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Pijus Širvys, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (70 min. Domantas Antanavičius), Ernestas Veliulis (92 min. Dimitrios Tsakmakis), Jeffrey Sarpongas, Elivelto (92 min. Sebastian Vasquez), Jorge Elias (78 min. Antonis Kapnidis).

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais lapkričio 20 dieną. Panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse namuose susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkais.