FK „PANEVĖŽYS“ IŠVYKOJE SUSITIKS SU „BANGA“

Šį sekmatadienį FK „Panevėžys“ šalies A lygos čempionato rungtynes išvykoje žais su Gargždų „Banga“.

Rytoj „Bangos“ ir „Panevėžio“ komandos tarpusavyje šių metų sezone žais jau paskutinį, ketvirtąjį, kartą. Savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai abu sykius be didesnių problemų įveikė gargždiškius – 4:2 bei 3:1. Gargžduose vykęs šių ekipų susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

Per 29 susitikimus surinkę 51 tašką panevėžiečiai užima ketvirtąją vietą, bet tik vienu tašku atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančių „Kauno Žalgirio“ futbolininkų.

„Bangos“ komanda per 31 susitikimą surinko 25 taškus ir rikiuojasi priešpaskutinėje, devintoje, turnyro lentelės vietoje.

Keturis pralaimėjimus iš eilės patyrusiai „Bangai“ liko sužaisti tik penkis susitikimus – su „Panevėžiu“, „Riteriais“, „Nevėžiu“, „Dainava“ bei „Kauno Žalgiriu“. Vis tik gargždiškiams šiemet su pirmojo šešeto komandomis sekasi žaisti išties prastai, o klysti daugiau negalima. Per pertrauką „Banga“ atsisveikino su dar vienu žaidėju – ekipą paliko pastaruoju metu nerungtyniavęs saugas Skirmantas Rakauskas. Gargždų komandai teks verstis ir be Danielio Romanovskio, kuris yra diskvalifikuotas.

„Panevėžio“ komanda Gargžduose bus priversta rungtyniauti be dviejų diskvalifikuotų labai svarbių žaidėjų – Elivelto bei Chrysovalančio Kozoronio.

Šį sekmadienį rungtynės tarp „Bangos“ ir „Panevėžio“ komandų Gargždų miesto stadione prasidės 15 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content