FK „PANEVĖŽYS“ ĮVEIKĖ GARGŽDŲ „BANGĄ“

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Gargždų „Banga“. Susitikimą rezultatu 3:1 (2:0) laimėjo panevėžiečiai.

Jau 7-ąją mačo minutę puikią progą pasižymėti turėjo aikštės šeimininkai. Gavęs tikslų perdavimą svečių baudos aikštelėje Joge Elias nesugebėjo iš dėkingos situacijos nukreipti kamuolį į vartus. „Bangos“ komandą išgelbėjo vartininkas Ignas Driomovas, rankomis numušęs kamuolį į kampinį.

13-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ komandai pavyko išsiveržti į priekį. Po puikaus Elivelto perdavimo Joge Elias tiksliu smūgiu į apatinį tolimąjį kampą nuginklavo svečių vartininką. Po poros minučių panevėžiečiai turėjo dar vieną gerą progą pelnyti įvartį.

Itin pastebimas atakos smaigalyje buvęs J. Elias 28-ąją mačo minutę tolimu smūgiu patikrino I. Driomovo budrumą, kuris sugebėjo krisdamas nukreipti kamuolį už galinės linijos.

„Bangos“ futbolininkai rengė kontratakas, bet jos didesnės grėsmės šeimininkų vartams nekėlė.

44-ąją rungtynių minutę svečių ekipos futbolininkas Edvinas Bračkus savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Rafaelį Floro ir mačo arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Elivelto smūgis buvo tikslus, o „Panevėžys“ įgijo dviejų įvarčių persvarą – 2:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis susitikimo kėlinys.

Antrojo kėlinio pradžioje už pražangą savo baudos aikštelėje mačo arbitras 11 metrų baudinį skyrė į šeimininkų vartus. 53-ąją susitikimo minutę Simono Urbio nuo 11 metrų žymės smūgiuotą kamuolį atrėmė „Panevėžio“ vartininkas Victoras Golas. Dar sykį V. Golas savo komandą išgelbėjo po S. Urbio greito išpuolio 60-ąją rungtynių minutę.

Neigiamas rezultatas gargždiškius vertė aktyviau žaisti puolime, ką svečiai ir stngėsi daryti.

88-ąją rungtynių minutę šeimininkai padidino savo persvarą iki trijų įvarčių. Tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs Antonios Kapnidis.

Jau per pridėtą laiką garbės įvartį „Bangai“ pelnė S. Urbys. Susitikimą pelnytai rezultatu 3:1 laimėjo FK „Panevėžys“.

Susitikimą su „Banga“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Dimitrios Tsakmakis, Chrysovalantis Kozoronis (84 min. Sebastianas Vasquezas), Domantas Antanavičius, Ernestas Veliulis (58 min. Ignas Kružikas), Jeffrey Sarpongas (84 min. Pijus Širvys), Elivelto (70 Tautvydas Eliošius), Joge Elias (70 min. Antonios Kapnidis).