FK „PANEVĖŽYS“ ĮVEIKĖ LENKIJOS KLUBĄ

Ruošdamasis artėjančiam sezonui FK „Panevėžys“ šiandien sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Panevėžiečiai Marijampolėje susitiko su Lenkijos I lygoje rungtyniaujančiu Suvalkų „Wigry“ klubu ir įveikė jį rezultatu 1:0 (1:0).

Susitikimą aktyviau pradėjo „Wigry“ futbolininkai ir kelias minutes turėjo iniciatyvą. Apsigynę nuo varžovų atakų panevėžiečiai gana greitai išlygino žaidimą.

Jau 13-ąją mačo minutę buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Po Eimanto Abramavičiaus perdavimo kamuolį tiksliu smūgiu iš 25 metrų atstumo į Lenkijos klubo vartus pasiuntė peržiūroje dalyvaujantis puolėjas. Po dešimties minučių neblogą progą padidinti rezultatą turėjo Vytas Gašpuitis. Pakėlus kamuolį nuo kampinio gairelės „Panevėžio“ gynėjas galva smūgiavo šiek tiek virš vartų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui du kartus pasižymėti galėjo „Wigry“ futbolininkai. 30-ąją mačo minutę varžovų ekipos žaidėjo iš 16 metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė į „Panevėžio“ vartų skresinį. Po trijų minučių beveik iš to paties taško „Wigry“ komandos futbolininko smūgiuotas kamuolys dar kartą sudrebino panevėžiečių vartų skresinį.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai jau panevėžiečiai sukūrė dvi rimtas progas. 38-ąją susitikimo minutę Rafaelis Floro iš baudos aikštelės ribų smūgiuodamas pataikė tiesiai į priešininkų vartininką. Po keturių minučių Tautvydas Eliošius tiksliu perdavimu išvedė E. Abramavičių vienas prieš vieną su „Wigry“ vartininku, bet jaunasis puolėjas iš 5 metrų atstumo šovė virš vartų. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Per pertrauką abiejų komandų treneriai atliko daug keitimų. Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas. Geriausią savo progą Lenkijos komanda sukūrė 79-ąją mačo minutę, kai „Wigry“ žaidėjas iššoko vienas prieš Šarūną Jurevičių. „Panevėžio“ vartininkas, aikštėje pasirodęs tik antrajame kėlinyje, pademonstravo puikią reakciją ir išgelbėjo savo komandą. Jau po minutės grėsmė iškilo varžovų vartams, bet Ernesto Veliulo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia priešininkų vartų vipsto. Per likusias dešimt minučių komandoms nepavyko sukurti pavojingų momentų. Rungtynes „Panevėžio“ komanda laimėjo rezultatu 1:0.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais vasario 1 dieną. Naujajame Kauno manieže panevėžiečiai susitiks su „Jelgavos“ futbolininkais. Rungtynės prasidės 15 valandą.