FK „PANEVĖŽYS“ KAPITONAS GAVO B LICENCIJĄ

FK „Panevėžys“ kapitonas, šešiskart Lietuvos čempionas Paulius Janušauskas nuo šiol turi futbolo trenerio B licenciją.

Sėkmingai baigęs teorijos ir praktinius kursus P. Janušauskas nuo šiol galės dirbti treneriu. B licencija suteikia teisę Futbolo akademijoje treniruoti visų amžiaus grupių futbolininkus, taip pat dirbti Lietuvos I lygoje rungtyniaujančių komandų vyriausiojo trenerio asistentu.

31-erių metų futbolininkas kol kas nesiruošia baigti futbolininko karjeros, bet kartu mąsto apie savo ateitį.

„Kol kas dar neketinu baigti sportinės karjeros, bet po kurio laiko tai neišvengiamai nutiks. Kai kurie sportininkai baigę savo karjeras pradeda galvoti, kuo užsiimti ir kur dirbti. Aš save matau dirbantį treneriu ir tam iš anksto ruošiuosi. Ateityje ketinu siekti ir A licencijos“, – sakė P. Janušauskas.

Šiais metais P. Janušauskas su komandos draugais ne tik laimėjo LFF taurę ir iškovojo teisę žaisti UEFA rengiamoje Konferencijų lygoje, bet sėkmingai baigė mokslus Šiaulių universitete ir įgijo bakalauro laipsnį.

2018 metais P. Janušauskas buvo išrinktas Metų panevėžiečiu. FK „Panevėžys“ kapitonas garbingo pripažinimo sulaukė už tai, kad 2017 metais iš Marijampolės „Sūduvos“ grįžo į gimtąjį miestą ir pasiekė tikslą – padėjo Panevėžio futbolininkams Pirmoje lygoje iškovoti pirmąją vietą ir patekti tarp stipriausių šalies komandų.

Palikite komentarą

Skip to content