FK „PANEVĖŽYS“ KAZLŲ RŪDOJE NUSILEIDO PIRMENYBIŲ LYDERIUI

Mantas Jankevičius

LFF pirmos lygos 23-ojo turo rungtynėse FK „Panevėžys“ Kazlų Rūdoje žaidė su pirmenybių lyderiu „Šilu“  ir pralaimėjo rezultatu 1:3.

Kazlų Rūdos „Šilas“ pradėjo rungtynes labai aktyviai ir bandė kurti pavojingas situacijas. 9-ąją minutę baudos smūgį atliko „Šilo“ komandos žaidėjas A.Raginis, stipriai smūgiuotą kamuolį atmušė panevėžiečių vartininkas M.Suvaizdis.

13-ąją minutę kiek neužtikrintai baudos aikštelėje sužaidę panevėžiečiai vos nepasiuntė kamuolio į savus vartus, tačiau puikiai poziciją užėmęs M.Suvaizdis išgelbėjo savo komandą.

Kėlinio viduryje žaidimo tempas šiek tiek atslūgo, o abi komandos daugiau žaidė aikštės viduryje.Kelias pavojingas situacijas prie „Šilo“ vartų pavyko sukurti panevėžiečiams, tačiau kamuolio į vartus nukreipti nepavyko. 29-ąją minutę baudos smūgio metu panevėžiečiai bandė įžaisti kamuolį, tačiau „Šilo“ komandos vartininkas kamuolį sugavo. Sekančios atakos metu kamuolį galva į panevėžiečių vartus bandė pasiųsti R.Beniušis tačiau į smūgį puikiai sureagavo Marius Suvaizdis.

Kėlinio pabaigoje varžovai užgulė „Panevėžio“ vartus, tačiau bendromis pastangomis panevėžiečiams pavyko atlaikyti šturmą.

Antrąjį kėlinį dviem tiksliais smūgiais pradėjo „Šilo“ ekipa. 47-ąją minutę įvartį pelnė R.Beniušis, o 50-ąją smūgiu per save pasižymėjo A.Brokas – 2:0.

52-ąją rungtynių minutę keitimas „Panevėžio“ gretose, aikštėje vietoje John Kilkolly Angus pasirodo Arnas Borodinas.

56-ąją rungtynių minutę antras keitimas „Panevėžio“ gretose, komandoje debiutavo kamerūnietis  Nzonteu Kenneth Mendi, jis pakeitė Vaidą Kavaliauską.

Po šalto dušo kėlinio pradžioje panevėžiečiai bandė atsitiesti, 57-ąją minutę du „Panevėžio“ žaidėjai išbėgo prieš „Šilo“ vartininką, tačiau nesusikalbėjo ir smūgiuoti nepavyko.

61-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ komandai pavyko sušvelninti rezultatą. Po Manto Savėno perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Tadas Markevičius – 2:1.

Po praleisto įvarčio „Šilas“ nesutriko. 63-ąją rungtynių minutę „Šilo“ komanda uždirbo baudos smūgio netoli panevėžiečių baudos aikštelės, tačiau į smūgį reagavo Marius Suvaizdis.

66-ąją minutę, savo debiutinėse rungtynėse geltoną kortelę užsidirbo kamerūnietis Nzonteu Kenneth Mendi.

Antrojo kėlinio viduryje aktyvesni buvo panevėžiečiai, kurie sukūrė kelias pavojingas progas, tačiau įvartis nebuvo pelnytas.

80-ąją minutę Mariaus Suvaizdio budrumą iš toli patikrino „Šilo“ komandos žaidėjas.

83-ąją minutę po standartinės situacijos krito dar vienas įvartis į „Panevėžio“ vartus, pasižymėti pavyko R.Mačežinskui – 3:1.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai turėjo progą sušvelninti rezultatą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą, pergalę iškovojo Kazlų Rūdos „Šilas“ rezultatu 3:1.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Panevėžio „Panevėžys“ 3:1(0:0)

LFF Pirma lyga XXIII turas, Kazlų Rūda.

47` [1:0] Ričardas Beniušis

50` [2:0] Audrius Brokas

61` [2:1] Tadas Markevičius

83` [3:1] Ramūnas Mačežinskas

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Sigitas Olberkis(81 min.  Povilas Lukšys), Tomas Rakašius, Mantas Savėnas, Žilvinas Banys, Vaidas Kavaliauskas(56 min.  Nzonteu Kenneth Mendi), Arnas Ribokas, Tadas Markevičius, John Kilkolly Angus(52 min.  Arnas Borodinas), Edvardas Tamulevičius.

Kitą šeštadienį, rugsėjo 10 dieną, FK „Panevėžys“ namuose žais su Telšių „Džiugu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.