FK „Panevėžys“ klubo rėmėjams organizavo futbolo šventę

Trečiadienio vakarą pabendrauti bei išbandyti jėgas futbolo aikštėje susirinko 6 komandos: „Naftėnas“, „Jūsų Panevėžys“, „Kalnapilis“, „Linas Agro“, Panevėžio miesto savivaldybė ir FK „Panevėžys administracija ir draugai“. Pastarosios komandos gretose žaidė buvę ilgamečiai Lietuvos rinktinės žaidėjai Dainius Gleveckas ir Virginijus Baltušnikas, FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris, buvęs Moldovos nacionalinės rinktinės žaidėjas Aleksandras Kurtijanas, klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas ir kiti futbolininkai.

Futbolininkų kovas atidžiai stebėjo ir FK „Panevėžys“ pagrindinės komandos žaidėjai.

Jau trečią kartą rengiamame turnyre burtų keliu komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Miniturnyre buvo žaidžiama 7 prieš 7, todėl aikštelė ir vartai buvo mažesnių išmatavimų. Trumpesnis buvo ir žaidimo laikas: du kėlinukai po 12 minučių.

Nors turnyre svarbiausia buvo dalyvauti, bet jau nuo pirmųjų rungtynių prasidėjo atkakli kova. Komandų sudėčiai nebuvo keliami griežti reikalavimai, tad jos buvo komplektuojamos gana laisvai. Priekaištų dėl to organizatoriams niekas neturėjo, nes šventės tikslas buvo pabendrauti, puikiai praleisti laiką ir padėkoti klubo rėmėjams.

Netruko prabėgti laikas, aiškinantis, kuri gi rėmėjų komanda pajėgiausia. Užtikrintai įveikę savo varžovus pogrupiuose finale susitiko „Panevėžys administracija ir draugai“ bei „Linas Agro“. Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o po to mušant baudinius sėkmė lydėjo „Linas Agro“ komandą, kuri tapo šio turnyro nugalėtoja. Šiai komandai įteikta nugalėtojų taurė. Trečiąją vietą užėmė  Panevėžio miesto savivaldybės komanda.

Po varžybų niekas neskubėjo skirstytis, nes organizatoriai pasirūpino, kad kiekvienas dalyvis būtų apdovanotas prisiminimo medaliais. Apdovanoti ir geriausieji kiekvienos pozicijos žaidėjai.

Parašykite komentarą