FK „PANEVĖŽYS“ LANKĖSI R. SARGŪNO GIMNAZIJOJE


Praėjusią savaitę aplankę dvi Panevėžio rajono gimnazijas šiandien FK „Panevėžys“ svečiavosi Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje.

Sausakimšoje gimnazijos aktų salėje FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas susirinkusiems pristatė žaidėjus ir trenerius bei papasakojo apie komandos pasiekimus. Kiekvienas žaidėjas trumpai papasakojo apie save.

Daugiausia klausimų iš mokinių sulaukė Rafaelis Ledesma. Puikiai lietuviškai kalbantis brazilas išsamiai papasakojo apie savo kelią į futbolą, prisiminė kuriuose klubuose jam anksčiau teko rungtyniauti ir ką pavyko pasiekti.

Praėjusią savaitę su FK „Panevėžys“ sutartį dar vienam sezonui pasirašęs vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas pasidžiaugė, kad šioje gimnazijoje dirba geri futbolo specialistai, ugdantys jaunuosius žaidėjus.

„Jau dabar daug R. Sargūno gimnazijos auklėtinių sėkmingai atstovauja „Panevėžio B“ ekipai, o kai kurie treniruojasi su pagrindine komanda. Tikiu, kad greitu laiku jaunieji futbolininkai įsilies ir į reprezentacinę miesto komandą. Talento turite daug, tačiau vien to nepakanka, norint tapti aukštos klasės futbolininku. Reikia įdėti labai daug darbo“, – kalbėjo A. Kurtijanas.

R. Sargūno gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė kiekvienam svečiui įteikė po suvenyrą. FK „Panevėžys“ direktorius B. Vaitiekūnas mokymo įstaigai padovanojo kamuolį su visų komandos žaidėjų parašais, klubo šaliką ir gairelę.

Palikite komentarą

Skip to content