FK „PANEVĖŽYS“ NUGALĖJO „JONAVĄ“

Ruošdamasis naujam sezonui FK „Panevėžys“ šiandien sužaidė antras kontrolines rungtynes. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vykusiame susitikime panevėžiečiai rezultatu 3:0 (0:0) nugalėjo „Jonavos“ futbolininkus.

Panevėžiečiams tai buvo antrasis draugiškas susitikimas ruošiantis naujam sezonui, o jonaviečiams – pirmasis.

Praėjusiais metais „Panevėžio“ ir „Jonavos“ komandų keliai buvo susikirtę LFF taurės aštuntfinalyje. Tuomet išvykoje rungtyniavę panevėžiečiai savo varžovus įveikė rezultatu 3:0 ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Po trejų metų sugrįžti į A lygą nusiteikę ir „Jonavos“ futbolininkai pernai Pirmos lygos pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą. Praėjusiame sezone „Jonava“ išsiskyrė gana lygia sudėtimi, ir savo laimėjimus pasiekė labiau komandiniu darbu. Labai ryškių lyderių ekipoje viso sezono metu gal ir nebuvo, tačiau netrūko žaidėjų, kurie atskirose rungtynėse galėdavo tapti lyderiais.

Sausio 11 dieną komanda susirinko į pirmą sezono treniruotę, kuriai vadovavo naujasis strategas iš Serbijos Draganas Djurdjevičius. Šio 39-erių specialisto paskutinė stotelė buvo Tailando „Samut Sakhon“ klubas. Pernai „Jonavos“ žaidimui dirigavęs Eisvinas Utyra ir toliau dirba trenerių štabe.

Šiuo metu komandoje treniruojasi tik vietiniai futbolininkai, dauguma kurių „Jonavai“ atstovavo ir praėjusį sezoną. Tiesa, peržiūroje dalyvauja keturi nauji futbolininkai – du jauni jonaviečiai ir du žaidėjai iš Vilniaus.

Nuo pat rungtynių Marijampolėje pradžios panevėžiečiai užvaldė aikštės vidurį ir įgijo teritorinę bei žaidybinę persvarą. Jau 4-ąją mačo minutę pavojingą baudos smūgį atliko Rafaelis Floro, bet „Jonavos“ vartininkas išgelbėjo savo komandą. Aktyviai žaidęs šis futbolininkas po keletos minučių dar kartą smūgiavo į varžovų vartus, bet pritrūko tikslumo. Netrukus stiprų Igno Kružiko smūgį vėl sugebėjo atremti jonaviečių vartininkas.

„Jonavos“ futbolininkai pirmą savo išpuolį surengė 19-ąją mačo minutę, bet smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Panevėžio“ ekipos vartų.

Aukštaitijos klubo gretose aktyviu žaidimu puolime išsiskyrė Elivelto, Sebastianas Vasquezas, Ignas Kružikas ir peržiūroje esantis žaidėjus. Kelis kartus varžovai juos stabdė pažeisdami taisykles, už ką mačo arbitras parodė dvi geltonas korteles. Tiesa, geltona kortele buvo nubaustas ir „Panevėžio“ žaidėjas Matheusas Bissi.

Pirmą pusvalandį aikštėje akivaizdžiai dominavo panevėžiečiai, o antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Per pirmąsias penkias antrojo kėlinio minutes panevėžiečiai sukūrė kelias puikias progas, bet jų išnaudoti nesugebėjo.

68-ąją susitikimo minutę panevėžiečiams pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynybą. Po Eligijaus Jankausko perdavimo įvartį pelnė Ernestas Veliulis.

74-ąją mačo minutę panevėžiečiai jau pirmavo rezultatu 2:0. Po tikslaus Jorge Eliaso perdavomo tiksliu smūgiu pasižymėjo ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis Faustas Steponavičius.

82-ąją minutę E. Jankauskas atliko puikų reidą ir pelnė dar vieną įvartį. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė, o FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 3:0.

„Jonavos“ komandos treneriai taip pat atliko daug keitimų ir leido pasireikšti jauniems žaidėjams.

Susitikimą su „Jonava“ panevėžiečiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Danas Šimkevičius, Pijus Širvys, Matheusas Bissi, Matijus Remeikis, Rafaelis Floro, Domantas Vaičekauskas, Tautvydas Eliošius, Elivelto, Ignas Kružikas, Sebastianas Vasquezas ir peržiūroje esantis žaidėjas. Pirmajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodė Darius Kublickas, Eimantas Dzinga.

Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo tokia sudėtimi: Darius Kublickas, Pijus Širvys, Justinas Januševskis, Hugo Figueredo, Žygimantas Baguška, Ernestas Veliulis, Tomas Salamanavičius, Eligijus Jankauskas, Jorge Elias ir du peržiūroje esantys žaidėjai. Vėliau po keitimų aikštėje pasirodė Rafaelis Broetto, Evaldas Urmonas, Faustas Steponavičius.

Kitas draugiškas rungtynes panevėžiečiai žais vasario 6 dieną su „Kauno Žalgiriu“.

Palikite komentarą

Skip to content