FK „PANEVĖŽYS“ PAPILDĖ PUOLĖJAS

FK „Panevėžys“ pasipildė dar vienu nauju žaidėju. Šiame sezone Aukštaitijos miesto ekipoje rungtyniaus puolėjas Ignas Kružikas. Su 21 metų puolėju pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos.

I. Kružikas dalyvavo „Panevėžio“ peržiūroje ir komandos treneriams bei vadovams paliko gerą įspūdį. 194 cm ūgio puolėjas puikiai pasirodė abejose draugiškose rungtynėse. I. Kružikas įmušė po įvartį į „Valmieros“ ir „Wigry“ komandų vartus.

Futbolo treniruotes I. Kružikas pradėjo lankyti savo gimtosiose Širvintose, o sulaukęs trylikos metų jau treniravosi Vilniaus futbolo mokykloje. „Panevėžio“ naujokas Lietuvos I lygos pirmenybėse rungtyniavo sostinės „Žalgirio B“, „Riterių B“ ir „Vilniaus“ komandose. Be to, I. Kružikas buvo kviečiamas į Lietuvos U-21 rinktinę.

„Panevėžyje man viskas patinka. Esu vienas jauniausių komandos žaidėjų ir puikiai sutariu su vyresniais ekipos draugais. Jie negaili patarimų ir visapusiškai mane palaiko. Treniruočių metu labai sunkiai dirbame ir atsakingai ruošiamės artėjančiam sezonui. Manau, kad šiame A lygos sezone būsime pajėgūs kovoti dėl aukštų vietų“, – kalbėjo „Panevėžio“ naujokas.

I. Kružikas „Panevėžio“ komandoje rungtyniaus 14-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Palikite komentarą

Skip to content