FK „PANEVĖŽYS“ PASIRAŠĖ SUTARTĮ SU VARTININKU

FK „Panevėžys“ papildė patyręs vartininkas Victoras Golas (Victor Hugo Mateus Golas). 30-etis klubo naujokas turi dvigubą Brazilijos ir Lenkijos pilietybę.

Prieš atvykstant į Aukštaitijos sostinę 193 cm ūgio V. Golas rungtyniavo Brazilijos, Portugalijos, Kosovo, Bulgarijos čempionatuose.

„Lietuvoje esu pirmą kartą, todėl tai bus naujas iššūkis mano karjeroje. Puikiai pažįstu Matheusą Bissi ir Rafaelį Floro, su kuriais teko anksčiau žaisti kartu. Apie „Panevėžio“ komandą girdėjau tik teigiamus atsiliepimus, todėl dvejonių čia vykti nebuvo. Nors klubas dar labai jaunas, bet jau spėjo iškovoti trofėjus. Stengsiuosi padėti komandai siekti pergalių“, – kalbėjo į Aukštaitijos sostinę atvykęs vartininkas.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad stiprinti šią poziciją privertė Rafaelio Broetto patirta trauma.

„Artėja daug svarbių rungtynių tiek Lietuvoje, tiek Europoje, todėl traumą gavus mūsų pagrindiniam vartininkui R. Broetto nusprendėme, kad reikia stiprinti šią grandį ir įsigyti daugiau patirties turintį žaidėją“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Su V. Golu klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos. Vartininkas rungtyniaus 32 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Be to, FK „Panevėžys“ abipusiu susitarimu šiandien atsisveikino su Svajūnu Čyžu. Šių metų kovo mėnesį prie komandos prisijungęs 23-ejų metų saugas A lygos čempionate rungtyniavo 5 susitikimuose, per kuriuos aikštėje iš viso praleido 61 minutę. FK „Panevėžys“ žaidėjui linki sėkmės jo tolesnėje karjeroje.

Palikite komentarą

Skip to content