FK „PANEVĖŽYS“ PASIRUOŠĘS NAUJAJAM SEZONUI


Lietuvos A lygos futbolo čempionato atidarymo rungtynės rytoj įvyks šalies sostinėje. Reprezentacinė miesto komanda Vilniuje susitiks su vietos „Žalgiriu“.

Šiandien, likus dienai iki pirmenybių starto, FK „Panevėžys“ žaidėjai bei administracijos darbuotojai apsilankė Panevėžio miesto dailės galerijoje. Susitikime su futbolininkais dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės ir Sporto skyriaus atstovai.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas padėkojo miesto valdžios atstovams už nuolatinį dėmesį bei pagalbą ir įteikė klubo atributiką.

Miesto reprezentacinė ekipa iškart po Naujųjų metų pradėjo ruoštis naujajam sezonui. Pasiruošimo ciklo metu FK „Panevėžys“ sužaidė septynis draugiškus susitikimus su Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos bei Lietuvos klubais ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. FK „Panevėžys“ pasiekė tris pergales ir keturis kartus sužaidė lygiosiomis. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Valmierą“, vienodais rezultatais 1:0 įveikė Suvalkų „Wigry“ bei Kauno „Hegelmann Litauen“, 1:1 sužaidė su „Jelgava“, 2:2 – su „Daugavpils“, 1:1 – su Gargždų „Banga“ 1:1 – su Gardino „Neman“.

Praėjusiame sezone debiutavęs Lietuvos A lygoje FK „Panevėžys“ prieš sezoną iškeltą tikslą – įsitvirtinti stipriausioje šalies lygoje – įvykdė. 2015 metais įkurtas klubas pernai užėmė penktąją vietą.

Paskutiniu klubo naujoku tapo legionierius iš Japonijos Kotaro Amemiya. 25-erių metų dešiniojo krašto gynėjas paskutinis prisijungė prie komandos, bet jau spėjo sužaisti draugiškas rungtynes su Kauno „Hegelmann Litauen“. K. Amemiya pastaruosius tris sezonus rungtyniavo mūsų kaimynų – latvių ir estų komandose. Su futbolininku iš Japonijos sutartis pasirašyta iki šio sezono pabaigos.

Paskutiniuosius du sezonus sėkmingai rungtyniavęs jaunasis Tomas Kačerauskas negalės padėti komandai. Gydytojai rekomendavo aštuoniolikmečiam žaidėjui kol kas vengti didesnių fizinių krūvių.

Šiame sezone „Panevėžio“ komandoje bus daug naujokų. Klubo vadovai futbolininkams ir treneriams iškėlė tikslą užimti aukštesnę vietą nei praėjusiais metais.

„Mūsų tikslas – kilti aukščiau. Neužtenka to, kas buvo praėjusiais metais. Neitume žaisti, jeigu sakytume, kad mus tenkina praėjusių metų rezultatai. Kiekvienas nori pasiekti daugiau ir kasmet yra keliami aukštesni tikslai, negu buvo praėjusiais metais. Mūsų komanda gerokai skiriasi nuo praėjusių metų ir manau, kad sudėtis tapo stipresnė. Atsakingai rinkomės naujus futbolininkus ir tikiu, kad jie padės pasiekti iškeltus tikslus. Nors draugiškos rungtynės ir lieka draugiškomis, bet vis tiek malonu, kad per jas nė sykio nepralaimėjome. Šiemet FK „Panevėžys B“ debiutuos Lietuvos I lygos pirmenybėse. Šioje ekipoje gerai pasirodžiusiems žaidėjams bus atviros durys į pagrindinę komandą“, – teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Pagrindinė „Panevėžio“ komanda naujam sezonui registravo 27 futbolininkus, iš kurių 8 – užsieniečiai. Iš 19 lietuvių net 11 – panevėžiečiai.

Pirmąsias dvejas Lietuvos A lygos čempionato rungtynes panevėžiečiai žais svečiuose. Rytoj šalies sostinėje FK „Panevėžys“ žais su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas „Sportimos“ manieže prasidės 19 valandą 30 minučių.

Antrąjį čempionato mačą panevėžiečiai žais kovo 14 dieną Gargžduose su vietos „Banga“, o trečiąjį – kovo 21 dieną namuose su šalies čempione Marijampolės „Sūduva“.

Palikite komentarą

Skip to content