FK „PANEVĖŽYS“ PATYRĖ PIRMĄJĮ PRALAIMĖJIMĄ

FK „Panevėžys“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šių metų šalies čempionate. Šįvakar šalies sostinėje vykusiose A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai rezultatu 0:2 (0:1) nusileido Vilniaus „Riteriams“.

Susitikimą Vilniuje žymiai aktyviau pradėjo panevėžiečiai, kurie nuo pat mačo pradžios užgulė šeimininkų vartus. Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis svečių ekipos žaidėjai uždirbo du kampinius bei baudos smūgį. Panevėžiečiai daugumą savo atakų rengė dešiniuoju kraštu, o šeimininkai buvo priversti gausiomis pajėgomis gintis. Nepaisant teritorinės ir žaidybinės persvaros, pavojingų momentų prie „Riterių“ vartų svečiams sukurti nepavyko.

Sužaidus vos 13 minučių gavo traumą ir toliau tęsti rungtynių nebegalėjo „Panevėžio“ žaidėjas Jorge Eliasas. Jį aikštėje pakeitė Sebastianas Vasquezas.

18-ąją mačo minutę „Riterių“ ekipai pavyko išsiveržti į priekį. Gytis Paulauskas buvo neleistinai pagriautas „Panevėžio“ baudos aikštelėje, už ką mačo arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Mindaugas Grigaravičius tiksliu ir stipriu smūgiu nuginklavo vartininką Daną Šimkevičių.

Po keletos minučių svečiai turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą. Chrysovalančiui Kozoroniui pakėlus kampinį, Matheusas Bissi smūgiuodamas galva kamuolį sukirto į „Riterių“ vartų skersinį.

37-ąją rungtynių minutę jau „Riterių“ futbolininkas Lukas Kochanauskas smūgiuodamas galva pataikė į „Panevėžio“ komandos vartų skersinį.

Baigiantis kėliniui labai pavojingai baudos smūgį atliko Rafaelis Floro. „Panevėžio“ gynėjo stipriai smūgiuotą kamuolį „Riterių“ vartininkas Lukas Paukštė lietė pirštų galais, o šis atsimušęs į virpstą nuskriejo už aikštės ribų.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0 vilniečių komandos naudai.

Antrąjį kėlinį Aukštaitijos sostinės atstovai pradėjo labai aktyviai. 56-ąją mačo minutę panevėžiečiai turėjo fantastišką progą išlyginti rezultatą. Po puikaus Elivelto perdavimo S. Vasquezas atsidūrė vienui vienas prieš „Riterių“ vartininką, kuris išgelbėjo savo komandą, nukreipdamas kamuolį į kampinį. Po poros minučių vilniečių vartininkas L. Paukštė dar sykį atrėmė pavojingą S. Vasquezo smūgį.

Neišnaudoję dviejų dėkingų progų panevėžiečiai greitai buvo nubausti. 61-ąją susitikimo minutę „Riteriai“ jau pirmavo rezultatu 2:0. Po M. Grigaravičiaus pakelto kampinio pasižymėjo Olaide Badmusas

Po antro praleisto įvarčio „Panevėžio“ puolėjas S. Vasquezas neišnaudojo dar vienos dėkingos progos, pralaimėjęs akistatą L. Paukštei.

Šeimininkai taip pat neliko skolingi. Po Artūro Dolžnikovo smūgio „Panevėžio“ komandą nuo trečiojo įvarčio išgelbėjo D. Šimkevičius.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. „Panevėžys“ 0:2 nusileido „Riteriams“.

Mačą su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi (78 min. Domantas Antanavičius), Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (64 min. Ignas Kružikas), Jeffrey Sarpongas, Eligijus Jankauskas, Elivelto, Jorge Eliasas (15 min. Sebastianas Vasquezas).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 25 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Šias rungtynes jau galės stebėti 150 žiūrovų, įsigyję abonementus į visas 2021 metų namų A lygos ir LFF taurės rungtynes. Abonementus jau galima įsigyti čia: http://www.ticketmarket.lt/ ir paypost.lt