FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS KAUNE

Sekmadienį FK „Panevėžys“ šalies A lygos čempionato susitikimą išvykoje žais su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šių metų Lietuvos čempionate panevėžiečiams dar nepavyko įveikti A lygos debiutantų – abejos tarpusavio rungtynės baigėsi taikiai.

Balandžio mėnesį savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai su varžovais sužaidė lygiosiomis 2:2. Tuomet jau 9-ąją mačo minutę po Justino Januševskio ir Elivelto įvarčių „Panevėžio“ komanda pirmavo 2:0, bet įgytos persvaros neįstengė išlaikyti. Dar iki pertraukos svečių ekipos futbolininkai Nauris Petkevičius ir Ricardinho sugebėjo rezultatą išlyginti.

Gegužės mėnesio pabaigoje Kaune vykęs susitikimas tarp „Hegelmann Litauen“ ir „Panevėžio“ komandų baigėsi rezultatu 0:0.

Praėjusiame ture savo aikštėje sužaidę lygiosiomis 1:1 su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais panevėžiečiai rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje. FK „Panevėžys“ per 26 rungtynes surinko 49 taškus.

43 taškus po 28 mačų savo sąskaitoje turinti „Hegelmann Litauen“ komanda nuo rugpjūčio mėnesio retai skina pergales, tačiau didžioji dalis rungtynių buvo žaidžiama su stipriausiomis pirmenybių ekipomis. Andriaus Skerlos kariauna atsitiesė šios savaitės „Hegelmann LFF taurės“ rungtynėse su II lygos viena lyderių „Garliava“ ir prasibrovė į varžybų pusfinalį, neišeikvodama pernelyg daug jėgų.

Rytojaus rungtynėse su „Hegelmann Litauen“ dėl viršyto kortelių limito „Panevėžio“ komandai negalės padėti gynėjai Matheusas Bissi ir Justinas Januševskis.

Rytoj, sekmadienį, susitikimas tarp „Hegalmann Litauen“ ir „Panevėžio“ komandų LFF Kauno treniruočių centro stadione prasidės 13 valandą.