FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS TELŠIUOSE

Šį ketvirtadienį FK „Panevėžys“ šalies čempionato rungtynes išvykoje žais su Telšių „Džiugu“. Šiame sezone tai bus antroji komandų tarpusavio akistata.

Kovo 14 dieną namuose rungtyniavę panevėžiečiai tik pačioje susitikimo pabaigoje palaužė telšiškius ir iškovojo pergalę minimaliu skirtumu. 89-ąją rungtynių minutę „Džiugo“ vartininkas baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Jorgę Eliasą, o Ernestas Veliulis realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį.

Po 8 sužaistų susitikimų FK „Panevėžys“ surinko 17 taškų ir rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje. „Džiugo“ ekipa po 9 rungtynių savo sąskaitoje turi 10 taškų ir užima šeštąją vietą tarp dešimties lygos komandų.

Praėjusiame ture ir „Panevėžio“, ir „Džiugo“ komandos iškovojo po vieną tašką. Panevėžiečiai namuose susitikimą su Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais baigė be įvarčių, o telšiškiai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ atstovais.

Šiame sezone Žemaitijos klubo atstovai jau spėjo atimti taškus iš Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ futbolininkų. Telšiškiai su kauniečiais sužaidė lygiosiomis 1:1, o su vilniečiais – 2:2.

Telšių „Džiugas“ 2019-aisiais metais tapo Pirmos lygos nugalėtojais, bet tada rungtyniauti A lygoje nepanoro. Praėjusį sezoną 4-oje vietoje Pirmos lygos pirmenybes baigęs „Džiugas“ atstovauja Telšiams išlaikęs kertines figūras, kurios padėjo komandai 2019-aisiais triumfuoti antrajame pagal pajėgumą šalies divizione.

Iš tų keturių komandų, kurios po praėjusio sezono iš Pirmos lygos pateko į A lygą, „Džiugui“ sekasi geriausiai.

Rytoj, ketvirtadienį, susitikimas tarp „Džiugo“ ir „Panevėžio“ komandų Telšių „Ateities“ progimnazijos stadione prasidės 17 valandą. Tiesiogiai rungtynes bus galime stebėti portaluose alyga.lt ir tv3.lt bei tv3 play platformoje.

Palikite komentarą

Skip to content