FK „PANEVĖŽYS“ SURENGĖ RĖMĖJŲ TURNYRĄ

FK „Panevėžys” surengė futbolo klubo rėmėjų ir draugų turnyrą. Ketvirtadienio vakarą pabendrauti bei išbandyti jėgas futbolo aikštėje susirinko 6 komandos: „Naftėnas“, „Sekundė“, „Jūsų Panevėžys“, „Kalnapilis“, Panevėžio miesto savivaldybė ir FK „Panevėžys“ administracija.

Jau ketvirtą kartą rengiamame turnyre burtų keliu komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Miniturnyre buvo žaidžiama 7 prieš 7, todėl aikštelė ir vartai buvo mažesnių išmatavimų. Trumpesnis buvo ir žaidimo laikas – vienas 20 minučių kėlinys.

Nors turnyre svarbiausia buvo dalyvauti, bet jau nuo pirmųjų rungtynių prasidėjo atkakli kova. Komandų sudėčiai nebuvo keliami griežti reikalavimai, tad jos buvo komplektuojamos gana laisvai. Priekaištų dėl to organizatoriams niekas neturėjo, nes turnyro tikslas buvo pabendrauti, puikiai praleisti laiką ir padėkoti klubo rėmėjams.

Labai atkakli kova dėl pirmosios vietos tarp komandų vyko „A“ pogrupyje. „Sekundės“ kolektyvas rezultatu 4:0 įveikė „Naftėną“, o Panevėžio miesto savivaldybė prieš tuos pačius varžovus laimėjo rezultatu 2:1. Pogrupio nugalėtojai sprendėsi susitikime tarp „Sekundės“ ir Panevėžio miesto savivaldybės komandų. Nors žiniasklaidos atstovai ir atsilikinėjo rezultatu 1:2, bet susitikimui artėjant prie pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą – 2:2. Geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis „Sekundei“ garantavo pirmąją vietą ir kelialapį į finalą.

„B“ pogrupio nugalėtoja tapo „Kalnapilio“ ekipa, kuri 4:1 nugalėjo „Jūsų Panevėžys“, bei 3:1 – FK „Panevėžys“ administraciją. Pastaroji komanda, 6:0 įveikusi „Jūsų Panevėžys“ ekipą, liko antra.

Pagal pogrupiuose užimtas vietas, komandos išsiaiškino galutines pozicijas.

Susitikime dėl 5-6 vietų „Jūsų Panevėžys“ pranoko „Naftėną“.

Prizinę vietą iškovojo Panevėžio miesto savivaldybės komanda, rungtynėse dėl 3-4 vietų 3:1 įveikusi FK „Panevėžys“ administraciją. Pastarojojo ekipoje rungtyniavo ir FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas bei vyriausiasis reprezentacinės miesto komandos treneris Joao Martinsas. Šis specialistas buvo pripažintas geriausiu FK „Panevėžys“ administracijos žaidėju.

Rungtynėse dėl pirmosios vietos didesnės intrigos nebuvo. Ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję ir daugiau jėgų išsaugoję „Kalnapinio“ futbolininkai užtikrintai 5:0 nugalėjo „Sekundės“ atstovus ir tapo turnyro laimėtojais.

Futbolininkų kovas atidžiai stebėjo ir FK „Panevėžys“ pagrindinės komandos žaidėjai su savo šeimos nariais. Aikštėje buvo galima išvysti praeityje visoje Lietuvoje žinomis futbolininkus Virginijų Liubšį, Darių Butkų, Virginijų Baltušniką, Žilviną Banį, Liną Niurką, Marių Suvaizdį ir kitus.

Po varžybų niekas neskubėjo skirstytis, nes organizatoriai pasirūpino, kad visi turnyro dalyviai būtų apdovanoti atminimo prizais bei medaliais. Kitais metais ketinama surengti jau penktąjį turnyrą.

Palikite komentarą

Skip to content