FK „PANEVĖŽYS“ TURI NAUJĄ VARTININKŲ TRENERĮ


FK „Panevėžys“ trenerių štabą papildė vartininkų treneris Mantas Gintalas, kuris pakeitė neseniai į Vilniaus „Žalgirį“ išvykusį Mantą Tamulionį. M. Gintalas talkins komandos treneriams Aleksandrui Kurtijanui ir Dainiui Gleveckui.

Nepaisant savo jauno amžiaus, 31-erių metų specialistas jau turi sukaupęs nemažą patirtį dirbdamas vartininkų treneriu.

M. Gintalas keletą sezonų rungtyniavo Lietuvos čempionate, kur gynė Kauno „Atleto“, Tauragės „Tauro“, Klaipėdos „Atlanto“, Pakruojo „Kruojos“ vartus. Dar žaisdamas „Atleto“ ir „Tauro“ komandose M. Gintalas pradėjo treniruoti vartininkus. Tiesa, jis tuomet dar buvo žaidžiantysis treneris. Gana anksti baigęs futbolininko karjerą jaunas specialistas dar labiau paniro į trenerio darbą.

Paskutinius keletą metų M. Gintalas dirbo Nacionalinėje futbolo akademijoje. Jam teko treniruoti visų amžiaus grupių (U-17, U-19 ir U-21) Lietuvos rinktines.

„Sulaukęs pasiūlymo iš „Panevėžio“ klubo vadovų ilgai negalvojau ir sutikau prisijungti prie komandos. Daugelį klubo žaidėjų gerai pažįstu, su kai kuriais yra tekę rungtyniauti. Mano tikslas – tinkamai paruošti vartininkus rungtynėms, analizuoti videomedžiagą ir varžovų žaidėjus. Vartininkas atskira asmenybė, su kuriuo būtina dirbti ne tik bendrame treniruočių procese, bet ir individuliai. Klubas mane į savo gretas priėmė labai gražiai, o aš stengiuosi kiek galima daugiau jam padėti“, – sakė M. Gintalas.

Palikite komentarą

Skip to content