FK „PANEVĖŽYS“ VARŽOVAS – „JELGAVOS“ KOMANDA

Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ naujajame Kauno futbolo manieže rungtynėse susitiks su „Jelgavos“ klubu, rungtyniaujančiu stipriausioje Latvijos futbolo lygoje. Šis susitikimas panevėžiečiams bus jau trečiasis draugiškas mačas 2020-aisiais metais.

Praėjusiame sezone „Jelgavos“ komanda Latvijos čempionate užėmė septintąją vietą, o prieš tai du sezonus iš eilės buvo šešta. 2019-aisiais metais būsimi mūsų komandos varžovai buvo arti tikslo laimėti trofėjų. Latvijos taurės turnyre „Jelgava“ nužingsniavo iki finalo, kur tik po pratęsimo rezultatu 2:3 nusileido Rygos RFS ekipai.

„Jelgavos“ ekipa 2016 metais ne tik tapo šalies vicečempione, bet sugebėjo patekti į trečiąjį Europos lygos etapą. Tuomet komandai vadovavo žinomas mūsų šalies futbolo specialistas Saulius Širmelis. Po to šiame klube vyriausiuoju treneriu dirbo dabartinis „Panevėžio“ strategas Aleksandras Kurtijanas.

Kaip ir praėjusiame sezone Latvijos komandą treniruoja baltarusis Olegas Kubarevas. Trenerių štabe dirba dar praėjusiame sezone prie „Jelgavos‘ klubo prisijungęs vienas žinomiausių pastarųjų metų šalies futbolininkų Aleksandras Cauna. Šis žaidėjas netolimoje praeityje rungtyniavo Rusijos Maskvos CSKA bei Anglijos „Watford“ komandose.

Rytoj, šeštadienį, rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Jelgavos“ komandų naujajame Kauno futbolo manieže (Jovarų g. 4) prasidės 15 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content