FK „PANEVĖŽYS“ VARŽOVAS – KAUNO „HEGELMANN LITAUEN“


Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ draugiškose rungtynėse namuose susitiks su Kauno „Hegelmann Litauen“ klubu, rungtyniaujančiu Lietuvos I lygos pirmenybėse.

Mačas su kauniečiais bus paskutinis draugiškas susitikimas prieš Lietuvos A lygos čempionato startą. Šalies čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 6 dieną Vilniuje rungtynėmis su vietos „Žalgiriu“.

Ruošdamiesi naujojo sezono startui panevėžiečiai sužaidė šešis draugiškus susitikimus, per kuriuos nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. FK „Panevėžys“ pasiekė dvi pergales ir keturis kartus sužaidė lygiosiomis. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Valmierą“, 1:0 įveikė „Wigry“ bei 1:1 sužaidė su „Jelgava“, 2:2 – su „Daugavpils“, 1:1 – su Gargždų „Banga“ 1:1 – su Gardino „Neman“.

Šiemet „Hegelmann Litauen“ surinko gana pajėgią sudėtį ir sėkmingai pradėjo pasiruošimą artėjančioms Lietuvos I lygos pirmenybėms. Pasirengimo cikle kauniečiai jau spėjo iškovoti keturias pergales iš tiek pat galimų. „Hegelmann Litauen“ 3:1 įveikė Vilniaus „Riterius B“, 3:2 – Gargždų „Bangą“, 2:1 – Vilniaus Baltijos futbolo akademiją ir 2:0 – Alytaus „Dainavą“.

Rytoj, šeštadienį, draugiškas susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 13 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content