FK „Panevėžys“ žaidėjams atsivers naujos galimybės

Gintaras Brazdžionis

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje įvyko susitikimas, kuriame buvo aptarti klausimai dėl FK „Panevėžys“ žaidėjų atstovavimo. Be miesto mero R. M. Račkausko, susitikime dalyvavo Sporto skyriaus vedėjas  J. Jasiukaitis, UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius D. Janėnas, FK „Panevėžys“ direktorius B. Vaitiekūnas ir praeityje garsus futbolininkas D. Bička.

Buvęs ilgametis Panevėžio „Ekrano“ žaidėjas, Lietuvos čempionas, Deimantas Bička jau trejus metus vadovauja tarpininkavimo bendrovei „Deimva“, kuri padeda futbolininkams susirasti darbą. D. Bička iki šiol daugiau dirbo su Latvijos futbolininkais, keliems jauniems žaidėjams padėjo išvykti į tokius klubus, kaip „Sampdoria“, „Novara“, „Anderlecht“.
Po susitikimo D. Bička trumpai papasakojo apie jo eigą: „Paprašius klubo vadovams, mielai sutikau padėti savo gimtojo miesto futbolininkams. Tai nereiškia, kad panevėžiečiai iškart vyks rungtyniauti į „Sampdoria“ ar „Anderlecht“ klubus. Patiems gabiausiems žaidėjams stengsimės suteikti galimybę vykti į užsienio komandų peržiūras ir stovyklas, o kaip ten jie pasirodys, nuo to priklausys tolesni įvykiai. Svarbiausias tikslas – apsaugoti jaunuosius futbolininkus nuo „šarlatanų“. Dažnas reiškinys, kai jaunas vaikinas, viliojamas saldžiais pažadais, atsiduria tokiame klube, kur beveik negauna žaidybinės praktikos ir susigadina savo sportinę karjerą. Mes pasiūlysime žaidėjų iš užsienio ir „Panevėžio“ komandai.“
Patenkintas susitikimu buvo ir FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas: „FK „Panevėžys“  – dar labai jaunas klubas, todėl mums reikalingi rimti, savo darbą išmanantys žmonės. Gerai, kad nuo šiol komandos žaidėjais rūpinsis tikri profesionalai. Esu įsitikinęs, kad bendradarbiavimas bus naudingas tiek FK „Panevėžys“, tiek „Deimva“.

Parašykite komentarą