FUTBOLININKAI ČEMPIONATĄ BAIGS SAVO AIKŠTĖJE

Šio sezono Lietuvos futbolo čempionato kovas abi FK „Panevėžys“ komandos rytoj baigs namuose. Reprezentacinė miesto komanda A lygos rungtynes žais su „Banga“, o I lygoje rungtyniaujanti „Panevėžio B“ ekipa – su „Vilniaus Vyčiu“.

Šeštadienio varžovė „Bangos“ komanda A lygos čempionate likus vienam turui užima ketvirtąją vietą ir turi realias galimybes joje likti. Gargždiškiai surinko 15 taškų ir trimis lenkia „Riterius“, o keturiais – „Panevėžį“.

FK „Panevėžys“ turi galimybes iš šeštosios vietos pakilti į penktąją. Tam reikia namuose įveikti „Bangą“ ir tikėtis, kad „Riteriai“ tą pačią dieną išvykoje nelaimės prieš „Kauno Žalgį“. Panevėžiečiams mače su gargždiškiais gali pakakti ir lygiųjų, jeigu „Riteriai“ patirs pralaimėjimą Kaune. Surinkus tiek pat taškų kaip ir vilniečiai, dėl geresnio tarpusavio susitikimų santykio aukštesnę vietą užimtų Aukštaitijos ekipa.

Po pertraukos atnaujinus A lygos čempionatą „Bangos“ komandai taškų iškovoti nepavyko. Gargždiškiai visus keturis susitikimus pralaimėjo bendru įvarčių santykiu 2:12.

„Panevėžio“ ir „Bangos“ komandos šiame sezone susitiko tris kartus. Namuose vykusias rungtynes panevėžiečiai laimėjo 2:1, o svečiuose vieną sykį pralaimėjo 0:2, o kitą kartą sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3.

Šį šeštadienį paskutines LFF I lygos rungtynes namuose žais ir šios lygos debiutantė „Panevėžio B“ komanda.

Praėjusiame I lygos susitikime „Panevėžys B“ savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kėdainių „Nevėžiu“. Jeigu pastaroji komanda būtų laimėjusi, būtų užsitikrinusi I lygos nugalėtojos titulą. Visgi ilgai laukta šventė kėdainiečių gerbėjus aplenkė, o tuo pasirūpino kovingai žaidę „Panevėžio“ B futbolininkai.

Nors „Panevėžio B“ komandai šios rungtynės užimamos vietos nepakeis, visada pirmenybes smagiau baigti pergalingu akordu.

Pirmajame rate „Panevėžio B“ komandos futbolininkai nutraukė tą taip ilgai besitęsusią „Vilniaus Vyčio“ seriją be pralaimėjimų – vilniečius išvykoje įveikė 6:0.

Rytoj, šeštadienį, „Panevėžys B“ 13 valandą „Žemynos“ progimnazijos stadione susitiks su „Vilniaus Vyčiu“, o pagrindinė „Panevėžio“ komanda nuo 17 valandos „Aukštaitijos“ stadione rungtyniaus su „Banga“.

Primename, kad bilietus į šeštadienio A lygos čempionato rungtynes tarp „Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ komandų galima įsigyti internetu. Perkant bilietą stadione būtina registracija, todėl dėl galimų eilių prie kasos rekomenduojame pasirūpinti bilietais iš anksto:

https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/panevezys-banga-futbolas-bilietai-20201031?fbclid=IwAR0JbzQa9ARuZv4j8pP9m76M-TgGmdmgaRVrJsxljBzxHBDUZqqhMK98CKQ

Palikite komentarą

Skip to content