Į A LYGOS KOVAS GRĮŽTA FK „PANEVĖŽYS“

Po daugiau nei mėnesio pertraukos į „Optibet A lygos“ kovas sugrįžta FK „Panevėžys“. Rytoj panevėžiečiai Marijampolėje susitiks su „Sūduvos“ futbolininkais.

„Panevėžys“ žaidimo atžvilgiu maloniai nustebino sirgalius per dvejas UEFA Konferencijų lygos rungtynes. LFF taurės bei Supertaurės nugalėtojams nepavyko prisijaukinti sėkmės, kadangi už varžovus iš Serbijos jie nebuvo prastesni. „Panevėžys“ tiek namuose, tiek išvykoje vienodu rezultatu 0:1 nusileido Novi Sado „Vojvodinai“ ir baigė savo pasirodymą Europoje.

Prieš šį A lygos turą po 19 susitikimų 38 taškus turintis „Panevėžys“ užima trečiąją turnyro lentelės vietą. „Sūduvos“ ekipa, sužaidusi 20 rungtynių, savo sąskaitoje turi 40 taškų ir rikiuojasi antra. Akiai patrauklų žaidimą panevėžiečiai sieks perkelti į Lietuvos čempionatą, bet tą Marijampolėje teks daryti be dviejų diskvalifikuotų žaidėjų – Eligijaus Jankausko bei Sebastiano Vasquezo. Jei svečiai nugalės, Marijampolės klubas turnyro lentelėje bus paliktas užnugaryje.

Šių metų A lygos čempionate „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ komandos susitiks trečiąjį kartą. Marijampolėje vykusiame susitikime po Justino Januševskio pelnyto įvarčio panevėžiečiai įveikė savo varžovus 1:0, o ekipų akistata Panevėžyje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Sūduva“ taip pat žaidė UEFA Konferencijų lygos turnyre ir iš jo pasitraukė. Suvalkijos klubas du sykius (namuose ir svečiuose) sužaidė 0:0 su lenkų Čenstakavos „Rakow“ komanda. Po baudinių serijos Lietuvos vicečempionai nusileido varžovams ir paliko turnyrą.

Rugpjūčio 2 dieną „Sūduva“ išvykoje žaidė A lygos čempionato susitikimą su „Kauno Žalgiriu“. Iki 90 žaidimo minutės marijampoliečiai pirmavo 3:1, bet kauniečiai 90-ąją susitikimo minutę iki minimumo sušvelnino atsilikimą, o per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias – 3:3.

Rytoj rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ komandų prasidės 19 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content